Sesja językowa

I W CZYM MOGĘ CI POMÓC

Jestem dyplomowanym coachem, który w ostatnich latach przeprowadził ponad 8000 indywidualnych lekcji z języka angielskiego. Podczas tych spotkań pomagałem kursantom przełamać bariery językowe korzystając z różnych metod oraz technik rozwoju osobistego. Wiem z czym przychodzili (stan umiejętności) i wiem w jakim stanie kończyli kursy. Wiem jakie błędy popełniali wcześniej i od czego zależał sukces. Czasami niewielki detal decydował o braku satysfakcjonujących wyników.

Konsultacje językowe

Kilka lat temu ucząc języka, zacząłem dostrzegać, jak często brak pewności siebie, nastawienie, brak wiary, stres, lęk ciągłe odkładanie na później, powstrzymują Cię przed nauczeniem się języka szybko i łatwo. Często problemem nie jest już sam angielski – brak słów, gramatyki, czy wiedzy teoretycznej, ale właśnie niewłaściwe nastawienie i podejście które blokuje Cię przed nauczeniem się języka oraz sprawne posługiwanie się nim w wielu kontekstach prywatnych, czy zawodowych.

Na czym polegają konsultacje ?

Konsultacje są połączeniem pracy coachingowej oraz różnych metod rozwou osobistego, które wprowadzą korzystne zmiany w Twoim życiu, byś z punktu A, najskuteczniej dostał się do punktu B na swojej życiowej drodze. Moją rolą jest wspieranie Cię, zadawanie odpowiednich pytań, spojrzenie z innej perspektywy, której możesz nie być świadomy.

Rozmawiamy o tym jak chcesz, żeby było i na tym się skupiamy w dalszej pracy, korygując zachowania i sposób myślenia.

W CZYM POMOGĘ

PEWNOŚĆ SIEBIE

Męczy Cię nieśmiałość? Tracisz pewność siebie gdy chcesz mówić w języku obcym ? Czujesz wstyd i zażenowanie, gdy masz się odezwać przy kolegach, ponieważ mówią lepiej od Ciebie ? Boisz się wygłosić prezentacji, która niedługo masz wygłosić ? Niedługo masz rozmowę kwalifikacyjną w języku obcym o myśląc o tym, czujesz całe spektrum emocji ? Masz niedługo podróż służbową do obcego kraju ? Wspólnie znajdziemy przekonania, które blokują dostęp do Twojej naturalnej pewności siebie, jak również popracujemy nad Twoimi emocjami, byś mógł nad nimi panować w ważnych dla Ciebie momentach.

MOTYWACJA - JAK DZIAŁAĆ BEZ ODKŁADANIA NA PÓŹNIEJ

Rozpoczynasz naukę języka angielskiego ponownie? Jesteś wiecznie początkujący ? O pracy domowej, czy nauce przypomina Ci się ostatniego dnia albo tego samego, gdy masz lekcje z lektorem ? Wiesz, że powinieneś coś zrobić, ale nie robisz tego i odkładasz na później ? (później masz wyrzuty sumienia). Chcesz mieć wyższą wydajność - czyli więcej efektów ? Jest ponad 20 konkretnych powodów dlaczego odkładasz. Podczas spotkania popracujemy nad tym, by je znaleźć i zwiększyć Twoją motywacje, wydajność oraz efektywność.

STRES

Stres paraliżuje Twoje funkcjonowanie? Nie możesz zasnąć? Oblewasz egzaminy? stresujesz się, że nie używasz dobrych słów ? Będąc za granicą, wycofałeś się wiele razy z wielu sytuacji, ponieważ nie wiedziałeś, czy poprawnie zapytasz i czy ktoś Cię zrozumie ? Nie bierzesz udziału w rozmowach w grupie w obawie przed tym, że ktoś usłyszy, że popełniasz błędy językowe ? Niedługo czeka Cię rozmowa o pracę i stresujesz się ? Gdy powtarzasz materiał w domu, wszystko jest ok, ale gdy masz zacząć praktykować...jest problem ? Zlokalizujemy wspólnie przyczyny stresu, gdzie jest go zbyt dużo i nauczysz się je eliminować w przyszłości. Będzie to krok do wewnętrznego oczyszczania, akceptacji, dobrego samopoczucia i wewnętrznego spokoju.

ZMIANA TWOJEGO NASTAWIENIA

Ciągle powtarzasz sobie, że nie dasz rady nauczyć się języka ? Brakuje Ci wiary ? Oglądasz całe dnie telewizje albo przesiadujesz na facebooku, a później masz wyrzuty sumienia, że powinieneś zrobić coś innego? Odkładasz naukę na później? Brakuje Ci motywacji ? Zapisywałeś się na kurs i wiele razy przerywałeś ? Zmienimy wspólnie Twój nawyk a w jego miejsce wstawimy nowe, korzystniejsze rozwiązania.

JAK SIĘ UCZYĆ EFEKTYWNIE

Nie masz jak kiedyś 2h dzienie, by uczyć się języka, prawda ? Ile w nauce powinno być gramatyki, słuchania i czytania? Jeśli jesteś na poziomie początkującym, na czym powinieneś się skupić ? Jeśli oglądasz serial to z napisami, czy też nie? Uczysz się czytania (napisów), czy rozumienia ze słuchu ? Mówili Ci, żeby słuchać CNN ? W wielu przypadkach to strata czasu. Wiesz, że pojawi się moment, gdy nie będziesz robił postępów mimo włożonego wysiłku. Wiesz co wtedy robić? Krzywa Ebbinghausa, faza plateau - powineneś wiedzieć, co to jest jeśli chcesz uczyć się efektywnie !

SZKOLIŁEM SIĘ MIĘDZY INNYMI
MATEUSZ GRZESIAK
międzynarodowy trener rozwoju osobistego, coach, terapeuta, psycholog, autor książek
Jak skutecznie przekonywać innych, Osiąganie celów, Wielka księga perswazji, Total Motivation Program, 21 Dni Zmiany Osobistej, Rules for Life
RAFAŁ DANILUK
trener i coach
Public Speaking (3 dni), The Work - praca z przekonaniami (2 dni), Zdrowe poczucie własnej wartości i naturalna pewność siebie (2 dni) x2, Sztuka budowania relacji i rozwiązywania konfliktów (2 dni), Przekonywanie, wywieranie wpływu i sztuka argumentacji (2 dni), Samorealizacja w pracy - wykorzystaj zawodowo swój potencjał (2 dni), Praktyczna motywacja - jak działać bez odkładania na później (2 dni), Praktyczna motywacja - jak działać bez odkładania na później (3 dni), Mechanizmy obronne - identyfikacja, uwalnianie się i wykorzystywanie (3 dni), Podejmowanie decyzji i rozwiązywanie konfliktów wewnętrznych (2 dni).
JAN GRZESIAK
aktor teatralny i trener
Mistrz gestu i słowa, Mowa ciała, Emisja Głosu, Skuteczna prezentacja handlowa, Jak pozbyć się tremy, Mistrz ciętej riposty
ANDRZEJ SETMAN
terapeuta, autor książek
Racjonalna Terapia Zachowań (3dni)
KONRAD VEL DOBOSZ
Poliglota posługujący się 14 językami
Sekrety poliglotów (1 dzień), Jak nauczyć się mówić po angielsku (1 dzień).
IGOR ZAKRZEWSKI
trener, menadżer, coach Instytut Neurointeligencji
Neurointeligencja pieniędzy, Wywieranie wpływu w XXI wieku
HOLOTROPIC POLAND
Oddychanie holotropowe
Psychologia transpersonalna i oddychanie holotropowe (3 dni)
GRUPA SET
Szkoła Coachów
5 miesięczna szkoła zakończona egzaminem
Artur Król
Psycholog, coach, trener. Autor wielu książek oraz blogów nt rozwoju osobistego
Determinacja w działaniu; Pokonaj Małomówność; Pewność siebie w praktyce; Skuteczna nauka
Adam Dębowski
Przedsiębiorca, psycholog biznesu, doradca, mediator, coach, twórcą metodologii zmiany Change Value Process. Prezesem Instytutu Liderów Zmian
Głębia zmian osobistych, Kod mentalny i zmiana mentalna; Holistyczna inteligencja finansowa
Przemysław Walter
CEO & Founder; Master Trainer; Consultant
Zawód Coach
Dr Katarzyna Małecka-Kujunxhiu
Doktor nauk humanistycznych w zakresie językoznawstwa. Anglistka i romanistka.
Uczę gramatyki w oparciu o najnowsze osiągnięcia z zakresu neurolingwistyki Zmotywowany nauczyciel to zmotywowany uczeń
Cennik
 • Inwestycja
  450 zł
 • Czas
  60 min
 • Kiedy
  SKYPE, ŁÓDŹ
 • Inwestycja
  600 zł
 • Czas
  90 min
 • Kiedy
  SKYPE, ŁÓDŹ
Referencje

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Mam pytanie na temat

  • Dane osobowe

  • Pytania

  • Wiadomość

   Małgorzata Chojnicka-Oleszko

   Specjalista ds. obsługi klienta

   biuro@przelambariere.pl

   tel. +48 697 103 205


   Arkadiusz Włodarczyk

   Właściciel szkoły

   tel. +48 533 990 414

   Małgorzata Chojnicka-Oleszko