Opinie

Jestem bardzo zadowolona z lekcji z Panią Martą. Pani Marta jest bardzo miła, cierpliwa ale też wymagająca, jest profesjonalistką. Zajęcia są prowadzone w sympatycznej atmosferze, nie stresującej.  99% zajęć to konwersacje na różne tematy, za każdym razem na inne. Marta zwróciła mi uwagę jak ważne jest zadawanie pytań. Na zajęciach jest sprawdzane słownictwo z poprzednich zajęć, zawsze jest zadanie domowe. Bardzo polecam lekcje z Panią Martą.

stars
Kasia Czorny,

Jestem bardzo zadowolona z lekcji z Łukaszem. Lekcje odbywają się przez Skype. Na co dzień mam sporo obowiązków, a w ten sposób nie jestem na stałe przypisana do jednego miejsca, to wielkie udogodnienie. Na początku nie sądziłam, że to będzie tak wygodne. 

Każda lekcja rozpoczyna się powtórzeniem słówek z poprzednich zajęć. Łukasz spisuje słowa, których nie znam i przesyła mi mailem po zajęciach.

 

Lekcje są prowadzone w sposób profesjonalny, a jednocześnie z humorem i w miłej, niestresującej atmosferze. To bardzo ważny punkt dla osób, którym brakuje pewności siebie podczas mówienia i mają problem z przełamaniem się. Mam realny wpływ na wybór tematów do rozmów podczas zajęć. Jeśli coś jest dla mnie niejasne, albo wymaga doprecyzowania, zawsze otrzymuję obszerne wyjaśnienie. 

 

Lekcje trwają już pół roku i zauważam u siebie spore postępy. Mam dzięki temu jeszcze większy zapał do nauki. 

Szczerze polecam! 

stars
Kasia Kozioł,

Długo się zastanawiałem nad podjęciem nauki języka angielskiego, ponieważ nie jestem już najmłodszy ale w głębi duszy zawsze chciałem to zrobić bo język angielski jest platformą do rozmów na całym świecie a ja uwielbiam podróżować. Trochę poczytałem w Internecie o szkole Arka i się zaciekawiłem, ponieważ jego system nauki polega po prostu na mówieniu a nie na pisaniu testów, uzupełnianiu zdań i wielu innych rzeczy które się robi w szkole tradycyjnej.  Umówiłem się na pierwszą lekcję z Martą i po kilku minutach zaczęliśmy rozmawiać (oczywiście ona, bo ja dopiero zaczynałem moją przygodę z j. angielskim w Arka szkole). Teraz po blisko ośmiu miesiącach uważam, że to była dobra decyzja. Marta jest profesjonalistką pod każdym względem, umie wytłumaczyć i przekazać wiedzę a także pozytywnie zmotywować, widzę u siebie postępy, które już są sprawdzone zagranicą, jedynie na  co mogę ponarzekać to, że czas podczas spotkania za szybko płynie.

stars
Jarek Miler, Łódź

Naukę języka angielskiego z Martą rozpoczęłam pół roku temu. Ucieszyłam się, gdy okazało się, że Marta dysponuje szerokim słownictwem z zakresu medycyny oraz że jest to temat, który ja interesuje. Jej wysoka kultura osobista , uprzejmość a także umiejętność prowadzenia rozmowy składają się na bardzo miłą lekcję. Jej jasne i proste tłumaczenie zagadnień gramatycznych  sprawia, że szybko stają się one jasne, jak np. kiedy używać „do” a kiedy „made”, tryby warunkowe itp. Marta ma świetnie opanowany język angielski i jest w stanie dostrzec każdy niuans. Wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom ucznia i razem z nim ustala plan nauki.
Serdecznie polecam zajęcia z Martą!

stars
Ala Gulińska,

Z całego serca polecam Julię jako nauczyciela nauki angielskiego. Po kilku nieudanych próbach znalezienia dobrego nauczyciela w końcu znalazłam Julię  Dzięki jej podejściu i cierpliwości zajęcia nie są stresujące, co niestety miało miejsce przy poprzednich lektorach. Julia prowadzi zajęcia w bardzo ciekawej formie jako wciągające dyskusje wokół interesujących mnie tematów. Ma się wrażenie jakby to było spotkanie z koleżanką przy pysznej kawie, a tak naprawdę są to lekcje angielskiego dzięki którym ćwiczę konwersację i gramatykę. Nawet nie wiadomo kiedy mija cała lekcja.

Świetne jest to, że z Julią nie przerabia się podręczników od początku do końca, tylko ma się wpływ na konkretne tematy do dyskusji i zagadnienia do przerobienia. Dzięki temu uzyskujemy indywidualne podejście do ucznia. Dodatkowo Julia sama wychodzi z inicjatywą przerobienia konkretnego zagadnienia na podstawie braków, które u mnie zauważa. Jej celne spostrzeżenia powodują, że tak naprawdę są to lekcje szyte na miarę ucznia.

Oprócz tego Julia jest bardzo pozytywną osobą, zaraża poczuciem humoru i sprawia, że zły dzień znika, a po zajęciach człowiek jest pełen dobrej energii. Ma bardzo motywujące podejście. Jest bardzo zaangażowana i otwarta na potrzeby ucznia. I do tego bardzo sympatyczna.

Polecam wszystkim, w szczególności osobom, które mają problem z przełamaniem się w mówieniu. Tylko Julii udało się przełamać tę barierę u mnie. Jak dla mnie strzał w 10!

stars
Kasia Szczecka,

Od ponad roku mam lekcję z Julią. Długo szukałam odpowiedniej szkoły językowej i lektora, nie było łatwo ponieważ rynek jest aż przepełniony różnymi kursami języka angielskiego. W końcu trafiłam na szkołę Pana Arka i Julię. Od pierwszej lekcji poczułam, że będzie dobrze bo nie czułam strachu, strachu przed mówieniem. Przestałam skupiać się aż tak czy poprawnie zbuduje zdanie lub czy poprawnie coś wymówię. Julia motywowała i napędzała mnie każdego dnia, jeśli czuła że mam przed czymś opory lub blokadę starała się zawsze znaleźć temat, który będzie dla mnie na tyle interesujący, że i tak się otworzę. Lekcje są urozmaicone, to ja ustalam nad czym chce pracować, czasem są to tematy czysto związane z pracą, czasem angielski na co dzień a czasem gramatyka. Julia oprócz tego, że jest świetnym nauczycielem jest tez świetną kontaktową osobą i współpraca z nią to przyjemność, a ja czuje się pewniej z angielskim :).  

stars
Ania Analityk systemowy z branży IT,

Angielskiego uczę się od bardzo dawna i raczej według zasady - bo muszę. Chciałam znaleźć lektora, który nie tylko mnie nauczy rozumieć, rozmawiać, ale także polubić ten język, czerpać satysfakcje z mówienia i zacząć myśleć w tym języku. Początkowo nie do końca rozumiałam tę metodę, ale po 4 zajęciach stwierdziłam, że sposób nauczania Łukasza sprzyja przypominaniu i odzyskiwaniu dawno zapomnianych słówek, uczeniu się nowych, używaniu stałych konstrukcji. Pomimo że znam temat rozmowy, to nigdy nie wiem jakie będzie następne pytanie. Okazało się, że jest to dla mnie niezwykle pomocne, ponieważ   nie stresuje się już tym jakie będzie następne pytanie, a skupiam się nad jego treścią i szukam odpowiedzi. Łukasz jest niezwykle inteligentny i oczytany. Tak naprawdę rozmawiając z nim uczę się nie tylko angielskiego, ale przy okazji dowiaduje się mnóstwo interesujących rzeczy. Co ciekawe, lekcja mija błyskawicznie i  już się chcę następnej :)

stars
Krystyna Kupka,

Jestem bardzo zadowolony z współpracy z Panem Dawidem. Lekcje prowadzone przez skypa rozpoczynają się zawsze punktualnie. Po 6 miesiącach nauki moje problemy z mówienie to przeszłość. Jestem bardzo zadowolony z formy i tempa zajęć. Polecam wszystkim gorąco tą metodę nauki która gwarantuje szybkie postępy i pewny sukces.

stars
Paweł Borończyk,

Polecam zajęcia z Panem Dawidem Durką. Od początku zajęcia prowadzone są bezstresowo z naciskiem na komunikację. W ciągu kilku tygodni zauważyłem bardzo duże postępy, dlatego podjąłem decyzję że chcę uczyć się dalej i pogłębiać słownictwo głównie w kierunku technicznym. Pan Dawid jest rzetelny i kompetentny, podczas zajęć szukaliśmy najlepszej dla mnie metody na przyswajanie nowych słów i taką znaleźliśmy. Jestem dowodem na to że po skończeniu 40 lat można się nauczyć rozmawiać w języku angielskim w krótkim czasie i jednocześnie czerpać z tego przyjemność. Nauka odbywa się poprzez skyp’a. Taka forma jest bardzo wygodna (nie ukrywam iż na początku miałem obawy które minęły po pierwszej lekcji). Po kilku miesiącach rozmawiam poprawnie gramatycznie używając słownictwa technicznego. Gorąco polecam pana Dawida jako lektora języka angielskiego

stars
Adam R Inżynier Budownictwa,

"Zacznę od tego, że nauka języka angielskiego nigdy nie należała do moich ulubionych zajęć. Wynikało to z kilku czynników ale najważniejsze z nich z perspektywy czasu, kiedy o tym myślę to niewłaściwe metody nauczania oparte na kserówkach i książkach skupiających się na tematach, które nie do końca mnie interesowały. W trakcie swojej przygody z angielskim miałem naprawdę wielu lektorów ale dopiero Łukasz zaskoczył mnie swoim podejściem. Nie narzucił mi swojego trybu pracy ale wysłuchał i przeanalizował moje problemy i dobrał sposób nauki tak aby była to dla mnie przyjemność. Konwersacje skupiają się na tematach które mnie interesują dzięki czemu przygotowywanie się do lekcji jest dla mnie przyjemnością a nie przysłowiową pracą domową. Bardzo szybko reaguje na moje niedociągnięcia korygując je w sposób łatwy do zapamiętania. Co chwilę proponuję nowe rozwiązania, które jeszcze bardziej ułatwiają mi naukę. Z całą pewnością mogę polecić zajęcia z Łukaszem, które odbywają się w atmosferze całkowicie przełamującej barierę strachu w kontaktach w języku obcym. "

stars
Jakub  Staniewski,

Najbardziej cenię sobie w Marcie jej elastyczne podejście do zajęć. Każdy mój cel był sukcesywnie realizowany. Tematyka zajęć i program każdej lekcji był omawiany wcześniej. Atmosfera na zajęciach sprzyja nauce. Podoba mi się, że Marta sumiennie po każdych zajęciach przesyła słowniczek nowych wyrazów poznanych na danych zajęciach. Jest zawsze przygotowana do lekcji. Praca z nią to czysta przyjemność.

stars
Marta Mutrynowska,

Jako osoba która pracuje w międzynarodowym środowisku od dłuższego czasu szukałem lektora który pomoże mi pracować nad poprawą moich umiejętności związanych z językiem angielskim.

Moje wcześniejsze próby podejmowane z kilkoma innymi lektorami nie dawały mi pełnej satysfakcji, miałem wrażenie że nie robię postępów, stoję w miejscu.

Postanowiłem skorzystać z Firmy Pana Arkadiusza Włodarczyk który to z kolei polecił mi jako lektora Panią Martę Mikołajewską. Z panią Martą pracuję od ponad pół roku. Metoda rozwoju oparta na aktywnej konwersacji zdecydowanie pomogła mi zrobić istotny krok na przód. Osobiście uważam że nie będąc native speakerem należy pracować nad językiem angielskim nieustannie dlatego też zamierzam pracować z Panią Martą w kolejnych miesiącach.

Z całą pewnością warto pracować z Panią Martą!

stars
Tomasz Trokielewicz,

Mam zajęcia z Martą od ponad pół roku. Gdy zaczynałam byłam sceptycznie nastawiona, ponieważ uczyłam się angielskiego od wielu lat, a nie przynosiło to żadnych efektów. Nie mogłam przełamać bariery językowej, a z Martą w końcu udało mi się. Nareszcie widzę postępy i jest to naprawdę miłe uczucie. Lekcje z Martą są zupełnie inne niż te, z którymi miałam do czynienia do tej pory. Na zajęciach panuje przyjemna, bezstresowa atmosfera, nie traktuje lekcji jako przymus lub obowiązek, ale jako miłe spotkanie, na którym mogę porozmawiać i nauczyć się angielskiego. Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na zajęcia z Martą, ponieważ ma dobre podejście i jest naprawdę sympatyczna.

stars
Patrycja Piątek,

Po długich poszukiwaniach nauczyciela języka angielskiego trafiam na Pana Arka. Po burzliwych dyskusjach Pan Arek polecił mi Martę Mikołajewską, z którą współpracuje już od ponad roku! Pracuje w międzynarodowej firmie farmaceutycznej i umiejętność płynnego mówienia w języku angielskim jest jednym z najważniejszych wymagań! Jeszcze rok wcześniej komunikowałam się lepiej lub gorzej. Obecnie mowie płynnie, mam większą pewność siebie i uwierzyłam, ze mogę bez żadnych barier językowych rozmawiać o biznesie się z resztą świata. Marta, jako nauczyciel języka angielskiego spełnia moje oczekiwania względem rozwoju językowego i z czystym sercem mogę polecić Martę! Co więcej, gdyby istniała jakakolwiek lista najlepszych nauczycieli języka angielskiego w Polsce z całą pewnością nazwisko Marta Mikołajewska znalazłoby się na niej!

stars
Joanna Złonkiewicz,

Lekcje online z Julią były ciekawe i dostosowane do moich potrzeb. Był to efektywnie spędzony czas! Już po pierwszej lekcji byłam zadowolona! Julia - bardzo sympatyczna osoba, zawsze świetnie przygotowana do lekcji, potrafi zmobilizować do nauki pokazując różne, ciekawe materiały oraz skutecznie zachęca do dyskusji. Po dwóch tygodniach (9 spotkań) czuję się dużo pewniej ze swoim angielskim. Zajęcia online to najlepszy sposób dla osób zapracowanych. Serdecznie polecam wszystkim

stars
Natalia Rompalska,

Do szkoły P. Arrkadiusza trafiłem ponieważ polecił mi znajomy. Na poczaku myślałem, że znowu wyrzucę  pieniądzę w błoto ponieważ od 10 lat nie mogę nauczyć sie języka. Próbowałem w kilku szkołach, potem zajęcie indywidualne. Efekt - niestety żaden. Niby coś się nauczyłem ale jak przyszło do rozmowy ... dramat. Ponieważ mój kolega przekonywał mnie żebym spróbował bo jemu się udało zdecydowałem się. Tak tafiłem do Julii. Pierwsze zajęcia... tuż przed spory stres,  na początku kilka minut spraw organizacyjnych i jedziemy. Zajęcie z Julią zupełnie inne niż do tej pory. Rozmowy z języku angielskim, tematy do uzgodnienia, wszystko jasne i dobrze przygotowane. Tuż po zajęciach na mail otrzymuję słówka z zajęć plus inne ciekawe materiały. A teraz najważniejsze, uczę się 4 miesiące i  po tych wszystkich niepowodzeniach w innych szkołach w końcu widzę rezultaty. Blokda na mówienia mija, zaczynam mówić. Nie boję się i teraz wiem, że już niedugo Julia zrobi ze mnie prawdziwego mistrza :)

stars
Łukasz Fatyga , Kierownik regionu Fenix Poland

Jak najbardziej polecam lekcje z lektorem a w szczególności Julkę :) zajęcia mam z nią juz od prawie pół roku. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że poziom swobody rozmów znacznie wzrósł. Dodatkowo Julka jest bardzo elastyczna, skupiamy się na tym czego chciałabym się nauczyć nie narzuca niczego jedynie sugeruje. Z rozmów wyłapuje w czym mam braki i przygotowuje mi notatki z których mogę się uczyć. Reasumując polecam na 100% :)

stars
Marta Bułkowska,

Na lekcje zapisałam się, bo chociaż j. ang. uczę się od lat, to zawsze miałam duży problem z mówieniem, brakowało mi słów, czułam, że mówię niegramatycznie, źle fonetycznie i że lepiej się w ogóle nie odzywać. Każde zajęcia w normalnej szkole językowej kończyły się tak samo – gramatyki dużo, mówienia prawie nic. Szukając dla siebie „ratunku” natknęłam się w internecie na p. Arkadiusza, a on skierował mnie do Julii Matyasz. I to był strzał w 10 ! Nigdy nie myślałam, że 55 minut lekcji może być tak efektywne i przyjemne jednocześnie! Julia tak umiejętnie i przesympatycznie kieruje rozmowę, że człowiek w ogóle nie zastanawia się, jak mu to wychodzi, tylko rozmawia, opowiada a swoboda wypowiedzi przychodzi po prostu sama! Bardzo podoba mi się podejście Julii do prowadzenia lekcji. Na początku ustaliłyśmy moje cele, co ja chcę osiągnąć, jakie tematy mnie interesują – i tego się uczę! A nie np. tego, co akurat znajduje się w jakimś podręczniku. Nie interesuje mnie np. temat globalnego ocieplenia, nie potrzebuje do niego słownictwa – to nie wałkujemy go. Natomiast jeżeli interesują mnie ludzie, zdrowie, emocje i to jest mi potrzebne, to tego dokładnie się uczę, to na pewno zapamiętam. Uwagi od Julki dostaję po lekcji w mailu i na spokojnie je przeglądam, ucząc się ‘na błędach” – wg mnie jest to rewelacyjna forma nauki. Julia jest zawsze świetnie przygotowana do naszych zajęć, do danego tematu, a do tego motywuje, wysyła materiały dodatkowe. Gdy zgłaszałam, że nie mogę zrozumieć jakiegoś zagadnienia gramatycznego, to znalazła mi świetne opracowanie tego tematu, przerobiłyśmy je i problem zniknął :) A dodatkowo jest przesympatyczna, otwarta, człowiek czeka na spotkanie nie jak na lekcję ale jak na spotkanie przy kawie i okazję do pogawędki :). Julka dziękuję za nasz wspólny czas! :)

stars
Katarzyna Krawczyk,

Opory przed rozmowami po angielsku w sytuacjach zawodowych były głównym celem korepetycji. Lekcje z pewnością pomogą przełamać lęk przed mówieniem po angielsku i sprawią, że coraz łatwiej będzie się komunikować w obcym języku na co dzień bez zbędnych obaw. Temat i treść zajęć są zawsze dopasowane do zainteresowań i potrzeb ucznia.

Pani Julia jest bardzo sympatyczną i sumienną lektorką, którą szczerze mogę polecić.

stars
Marta Włosińska,

Bardzo się cieszę, że mogłam poznać Julię, z którą nauka angielskiego jest znacznie przyjemniejsza i co ważniejsze przynosi efekty. Długo szukałam lektora, przy którym to ja mogę mówić więcej i nie będzie trzeba poświęcać tyle czasu na gramatykę, której zasady się zna, ale ma się trudności z ich stosowaniem w praktyce. Julia jest bardzo kontaktowa i otwarta na sugestie, dzięki czemu samemu można zaproponować jakiś temat na zajęcia, na których trzeba dużo mówić. Potrafi w sposób klarowny wyjaśnić niuanse językowe. Pracuję w międzynarodowej firmie i śmiało mogę powiedzieć, że nie tylko podszlifowałam język, ale też nabrałam pewności siebie i nawiązywanie kontaktów stało się znacznie łatwiejsze. Szczerze polecam! :)

stars
Iwona Kołodziejska,

Nazywam się Dominika Soperczak, mieszkam i pracuję w Islandii, gdzie jestem menadżerem w firmie Costco i zarządzam pracą 5-osobowego, międzynarodowego zespołu pracowników. Co z tym związane, na co dzień komunikuję się tylko i wyłącznie w języku angielskim.
Zaczynając zajęcia z Julią nie miałam bariery językowej, a moim celem było poszerzenie słownictwa i poprawa gramatyki, na którą do tej pory kładłam mniejszy nacisk. Na tym jednak nie mogłyśmy poprzestać.
Już po pierwszych zajęciach okazało się bowiem, że przez lata nauki języka z przypadkowymi nauczycielami przyswoiłam również wiele, bardzo złych nawyków językowych, z których kompletnie nie zdawałam sobie sprawy. Postanowiłyśmy z Julią nad nimi pracować, bo mogły negatywnie wpływać na mój wizerunek zawodowy, a nie mogłam sobie na to pozwolić.
Po 3 miesiącach cotygodniowych zajęć z Julią, zrobiłam ogromne postępy, poszerzyłam słownictwo branżowe oraz poprawiłam, tak znienawidzoną wcześniej, gramatykę. Teraz już wiem, że wcale nie jest taka straszna :)
Dodam, że same zajęcia były dla mnie bardzo miło spędzonym czasem, a Julia okazała się nie tylko doskonałym nauczycielem, ale też sympatyczną, otwartą osobą z poczuciem humoru, której metody nauczania przynoszą wręcz spektakularne efekty.
Gorąco polecam zarówno osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z językiem angielskim, jak i tym, które chcą doskonalić posiadane umiejętności językowe.

 

stars
Dominika Soperczak,

Powodem podjęcia mojej współpracy z tą szkołą była chęć pokonania bariery językowej. Mówienie w języku angielskim zawsze było dla mnie stresem. Od trzech miesięcy współpracuję z Panią Julią, którą z całą pewnością mogę polecić. Na zajęciach panuje bardzo fajna atmosfera a czas spędzony razem mija bardzo szybko. Po każdych zajęciach otrzymuję mail-a ze słownictwem i zagadnieniami, które są powtarzane na następnych zajęciach. Podczas naszych spotkań rozmawiamy na różne tematy a z lekcji na lekcje czuję się coraz pewniej w posługiwaniu się językiem angielskim. Zajęcia pomogły mi w krótkim czasie utrwalić dotychczasowy materiał jak też poczynić dalsze postępy. Na pewno ważną rzeczą też jest to, że mamy wpływ na to co dzieje się na naszych zajęciach poprzez wcześniejsze określenie naszych celów i czasu w jakim chcemy to osiągnąć.

stars
Anna Dreksler Różycka,

Od dłuższego czasu miałam problem z angielskim, szczególnie jeśli chodzi o mówienie. Uczyłam się go w szkole, uczęszczałam na kursy, chodziłam na indywidualne zajęcia (nie do jednego i tego samego lektora, chodziłam do kilku) i cały czas  efekty nie były zadowalające - ciągle ten sam problem - nie jestem w stanie porozumiewać się w tym języku! Nie jestem w stanie mówić! Odczuwam ogromny stres..strach...i koniec. Z  pisaniem to wiadomo, jest prościej, zawsze masz czas na zastanowienie, słownictwo można sprawdzić w Internecie :)  Właściwie to już zaczęłam rezygnować z nauki angielskiego...jednak praca mnie zmusiła do ponownego poszukiwania lektora, zmienił się szef na obcokrajowca a ja nie potrafiłam się z nim porozumieć...Na szczęście jakimś CUDEM (właściwie to dzięki opinii innych kursantów - dlatego też postanowiłam napisać swoją) trafiłam na szkołę Pana Arka i na NAJLEPSZĄ lektorkę jaką kiedykolwiek miałam - JULKĘ. Wyobraźcie sobie, że zaczęłam mówić, przestałam się bać, zniknęła "bariera językowa" - szok! Rozmawiam ze swoim szefem, byłam nawet na interview gdzie sprawdzano mój poziom znajomości angielskiego i ku mojemu zaskoczeniu rekruter powiedział, że świetnie mówię. Wszystko dzięki Julce, która prowadzi zajęcia bardzo ciekawie wg tego co lubię, co mnie interesuje, czuję indywidualne podejście :), jest zawsze świetnie przygotowana do zajęć, atmosfera jest wspaniała - Julka jest przemiła! :), realizujemy cele które sobie założyłam. Zajęcia są dla mnie przyjemnością! Z czystym sumieniem Wam polecam! Jeżeli chcecie W KOŃCU nauczyć się angielskiego, przełamać "barierę językową" myślę, że lepiej nie mogliście trafić :) 

stars
Izabella ,

Świetne zajęcia dla zaawansowanych. Długo szukałam kompetentnego nauczyciela, z którym ćwiczyłabym angielski na najwyższym poziomie. Zawsze miła, uśmiechnięta i pomocna. Wręcz nie można się doczekać kolejnej lekcji, która przebiega w przemiłej atmosferze (jak rozmowa z najlepszą koleżanką). Nauczyciel, który ma powołanie i wie jak skutecznie uczyć. Dodatkowo Magda jest dostępna poza zajęciami, szybko odpisuje na maile i zawsze służy dobrą radą. Baaardzo polecam.

stars
Aleksandra Wiśniewska, Wrocław

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Mam pytanie na temat
  • Dane osobowe
  • Pytania
  • Wiadomość

Ewelina Wesołowska

Specjalista ds. obsługi klienta

biuro@przelambariere.pl

Mostowskiego 19A,

91-027 Łódź

tel. +48 533 990 414 (Arek)

Ewelina Wesołowska