Opinie

Współpracę z Przełam Barierę, zaczęłam ze względu na swoją pracę. Bardzo obawiałam się pierwszej rozmowy, gdyż nie czułam się pewnie używając języka angielskiego. Po pierwszej lekcji z Dorotą wszelkie niepewności zniknęły. Lekcje z Dorota to prawdziwa przyjemność, nauka angielskiego nie kojarzy mi się już z przykrym obowiązkiem. Dorota jest zawsze dobrze przygotowana, znajduje wiele ciekawych zagadnień z branży IT. Zajęcia prowadzone są w luźnej atmosferze i jeżeli sytuacja tego wymaga mogę liczyć na podpowiedź. Polecam wszystkim

stars
Angelika Zboch, Branża IT

Dawid jest osobą świetnie zorganizowaną, skrupulatną i cierpliwą co ma dla mnie olbrzymie znaczenia. 

Umówione lekcje zawsze odbywają się zgodnie z terminem i nie są  przekładane, co niestety zdarzało mi się z innymi lektorami z innej szkoły.

Wspólne z Dawidem wyznaczamy cele do osiągnięcia, co pomaga mi określić stan i poziom mojego postępu w nauce.

Polecam osobom szukającym efektywnego sposobu na systematyczne podnoszenie swoich umiejętności językowych.

 

stars
Maciej K, Przedsiębiorca

Myślę, że nazwa szkoły to nie przypadek, bo dla mnie właśnie przełamanie bariery językowej było najważniejszym i jednocześnie najtrudniejszym wyzwaniem, które udało mi się osiągnąć! 

Moja przygoda trwała około pół roku. Był to dla mnie intensywny czas pracy na zajęciach i nauki pomiędzy spotkaniami. Moim wsparciem i lektorem była Jessica, którą ogromnie każdemu polecam. Lekcje były dla mnie czystą przyjemnością i nawet po ciężkim dniu w pracy były złapaniem oddechu i dystansu. Jessica ma w sobie ogromnie dużo empatii, zrozumienia i jest przesympatyczna - przy niej cały stres związany z mówieniem w obcym języku po prostu mija :) 

Dzięki pracy z Jessicą wreszcie wierzę, że mogę komunikować się po angielsku - dziękuję! :) 

stars
Sara N., Trener biznesu

Lekcje z Kasią to sama przyjemność. Jest zawsze świetnie przygotowana, ma dużą wiedzę, praktycznie potrafi wszystko wyjaśnić. Wymaga, ale nie jest typem "masz to zrobić i koniec!", wsłuchuje się w potrzeby ucznia i dostosowuje do nich tryb nauczania. Po kilku nieudanych próbach w innych szkołach wreszcie mam poczucie, że naprawdę uda mi się nauczyć angielskiego :)

stars
Konrad Dulkowski, Prezes fundacji

Już prawie pół roku uczestniczę w zajęciach przez Skype z Dawidem. Z czystym sumieniem polecam Dawida jako lektora! Dawid posiada bardzo szeroką wiedzę jeśli chodzi o słownictwo jak również w bardzo przystępny sposób potrafi wytłumaczyć niuanse gramatyczne. Bardzo na plus jest również to, że nie bazujemy na żadnych książkach lecz na liście zagadnień, które chciałabym by zostały omówione - więc cały kurs skupia się na konkretnych celach kursantów. Podczas zajęć położony jest duży nacisk na mówienie i również w tej formie odbywają się zajęcia z gramatyki (pierwszy raz spotkałam się z taką bardzo praktyczną formą podejścia do gramatyki - oczywiście na duży plus). Podczas zajęć Dawid na bieżąco koryguję błędy wraz z objaśnieniem, dodaje ciekawe i co najważniejsze przydatne słownictwo i potrafi świetnie zmotywować do dalszej pracy.

stars
Kasia K. Wsparcie systemowe, Branża papiernicza

Przed podjęciem współpracy z Przełam Barierę, przeprowadziłem kilka lekcji testowych z różnymi firmami/osobami. Po lekcji z Alexem wiedziałem, że to jest to! Z jednej strony bardzo fajnie mi się z nim rozmawia, z drugiej mobilizuje mnie na różne sposoby aby się rozwijać. Używa różnych ciekawych metod pedagogicznych. Do tego miał styczność ze światem IT, więc wie jak to działa i jakim językiem ludzie się tam posługują, co jest zdecydowanym plusem. Rozumie moje potrzeby i znajduje na mnie odpowiednie sposoby, aby nauczyć mnie jak najwięcej :-). Alex to nie tylko świetny nauczyciel, ale także bardzo pozytywna osoba. Nie mogłem lepiej trafić.

stars
Adrian Walica , Branża IT

Jeśli chodzi o samego lektora to jestem bardzo zadowolony, a dowodem na to że nie rzucam słów na wiatr jest rekomendacja Julii dla dwóch osób z mojej firmy. Osoby te są bardzo zadowolone, chociaż korzystały u Państwa wcześniej z innych lektorów, to Julia okazała się być jednym z najlepszych. Co do opinie w której między sobą się podzieliliśmy, jednomyślnie stwierdziliśmy, że Julia jest osobą zawsze przygotowaną na zajęcia, tematy są bardzo dobrze dobierane i konsultowane z uczestnikiem. Z mojej strony mogę powiedzieć, że podoba mi się forma w której czasami odbiegamy od standardowych powtórek i dyskutujemy na tematy z bieżącego tygodnia, np. gdy miałem Komunię dziecka, to rozmawialiśmy o tym i dzięki temu poznałem kilka fajnych zwrotów. Takich sytuacji było oczywiście dużo więcej.

Finalnie dziękuje bardzo za lekcje, nie mówię żegnajcie, a do zobaczenia.

stars
Marek Szwajca, Analityk finansowy w branży IT

Nauka angielskiego w ostatnich miesiącach to dla mnie czysta przyjemność. Nie jest to już głównie obowiązek, ale przyjemna forma spędzania czasu dająca mi dużo satysfakcji i wiary we własne możliwości. Na zajęciach z Patrykiem czuję się swobodnie, jak na spotkaniu przy kawie :-) Bardzo dobrze mi się rozmawia, mam coraz mniejszy lęk przed mówieniem. Patryk dba o to, aby lekcje nie były dla mnie stresujące, nie miała problemów ze zrozumieniem. Jest otwarty na zagadnienia, które proponuję. Czyta artykuły oraz słucha nagrania, które przesyłam i w ciekawy sposób prowadzi rozmowy na interesujące mnie tematy zadając odpowiednie pytania. Wykazuje się dużą ciekawością odnośnie moich zainteresowań, dzięki czemu przyswajam słownictwo i uczę się rozmawiać o swoich pasjach. Lekcja mija szybko i przeważnie jestem zaskoczona, że już czas na powtórkę słówek z ostatniej lekcji (na marginesie dla mnie taka forma powtórki jest rewelacyjna, bardzo ją lubię).

Przy okazji chciałabym wyrazić ogromną wdzięczność dla Arka za opracowanie tej metody nauki języka obcego, za cenne wskazówki, z którymi dzieli się w internecie i w swojej książce. Dzięki niemu wróciła mi wiara, że będę w stanie w końcu komunikować się swobodnie w języku obcym. Dziękuję!

stars
Kasia K., Łódź

Dzięki Dorocie odmieniło się moje życie ponieważ zmieniłam pracę za co jestem jej b.wdzięczna i chętnie podzielę się moją opinią na jej temat.

Jeżeli szukasz osoby, z którą przełamiesz barierę językową by rozpocząć pracę w środowisku międzynarodowym, w którym podstawowym językiem komunikacji jest język angielski, a podczas zagranicznych wojaży chcesz aby kupowanie leków w aptece czy swobodna rozmowa z anglojęzycznym przewodnikiem nie stanowiły dla Ciebie żadnego problemu to absolutnie polecam lektora języka angielskiego - Dorotę Dąbrowską-Dantzer.

Współpracuję z Dorotą od roku. W tym czasie przygotowała mnie do rozmowy kwalifikacyjnej, a następnie przepracowałyśmy większość zagadnień z zakresu rachunkowości oraz szeroko rozumianego Business English. Dorota posiada także słuchaczy z branży IT, medycznej oraz innych i jestem przekonana, że równie skrupulatnie przygotowuje zagadnienia na ich zajęcia.

Spotykamy się raz w tygodniu na półtorej godziny, która mija zawsze niepostrzeżenie ponieważ jest to bardziej spotkanie z koleżanką niż z nauczycielem. Mamy ustalony plan nauki, lecz jest on modyfikowany w zależności od potrzeb. Zawsze po spotkaniu otrzymuję maila z nowo poznanym słownictwem oraz pracą domową. Powtórki są często w postaci quizów/gier/prezentacji multimedialnych oraz w innych atrakcyjnych formach, które przyczyniają się do lepszego zapamiętywania materiału.

Dorota jest kreatywną, sympatyczną kobietą o szerokich horyzontach, otwartą na nową wiedzę i ludzi. Jeżeli poszukujesz kompetentnego lektora i chcesz poznawać język angielski w miłym towarzystwie to jeszcze raz polecam Dorotę Dąbrowską-Dantzer.

stars
Kamila M., Senior Accountant

Naukę angielskiego rozpocząłem około pół roku temu. Przed pierwszym spotkaniem z Alexem jedyne co potrafiłem to słówka, które pamiętałem jeszcze z czasów liceum. Ogromny strach przed wypowiedzeniem najprostszego zdania czy też kompletny brak znajomości oraz zrozumienia gramatyki – tylko to zostało mi po nauce angielskiego w szkole. Już od pierwszego spotkania Alex swoim podejściem do prowadzenia konwersacji zbudował we mnie poczucie pewności, co przełamało mój wewnętrzny opór przed mówieniem. Chciałbym nazwać spotkania z Alexem lekcjami, bo po każdej wychodzę bogatszy o nowe słownictwo oraz z coraz większą pewnością w mówieniu. Nie ma to jednak nic wspólnego z lekcjami! Spotkania są prowadzone w takiej atmosferze, że czuje się jakbym rozmawiał ze znajomym, którego znam kilka lat. Tematy rozmów są przeróżne i jeśli zależy mi na danym obszarze bez problemu do niego przechodzimy i rozmawiamy. Dzięki spotkaniom czuje się o wiele pewniej i zaczynam wykorzystywać angielski w pracy czy też podczas wyjazdów za granicę. Czasy, kiedy unikam kontaktu w obcym języku minęły bezpowrotnie.

Dawno nie byłem tak zadowolony ze swoich postępów w nauce i to języka, który jeszcze jakiś czas temu był dla mnie barierą nie do pokonania! ;)

stars
Dawid Bojanowski, General English

Wszystkim polecam zajęcia z Arkiem! Lekcje prowadzone w bardzo miłej i luźnej atmosferze, ale nie oznacza to, że nic można nie robić, profesjonalista w każdym calu. Skupia się na tych zagadnieniach, które są potrzebne danej osobie nie zaprzątając głowy szesnastoma czasami, jest bardzo elastyczny i z łatwością dopasowuje poziom zajęć do aktualnej wiedzy studenta. Podczas spotkań skupia się na dialogu dzięki czemu łatwiej się przełamać i zacząć używać język angielski w codziennym życiu. Po każdych zajęciach wysyła email z cała masą słówek, które na następnym spotkaniu lepiej znać ;), oprócz tego zadania praktyczne, tłumaczenia zdań, gramatyka zadawana i do wykonania w domu. Dzięki Arkowi po 6 miesiącach nauki (zaczynałem praktycznie od zera) obecnie jestem w stanie załatwić wszystkie podstawowe sprawy z życia codziennego oraz w mojej pracy (logistyka). Jeszcze raz polecam treningi z Arkiem, ponieważ to bardzo sympatyczny, wymagający człowiek, który potrafi zmotywować do pracy.

stars
Przemysław Stoliński, Spedytor Międznarodowy, FF Fracht Sp. Z o.o.

Od pół roku uczestniczę w zajęciach on-line prowadzonych przez Panią Karolinę. Po tym czasie zauważyłam u siebie znaczną poprawę, zwłaszcza jeśli chodzi o słuchanie i mówienie po angielsku (wreszcie przełamałam swoją barierę i zaczęłam mówić, np. podczas ostatniego zagranicznego urlopu).

Pani Karolina jest świetnym, zaangażowanym nauczycielem; na bieżąco wyłapuje moje językowe potknięcia, proponuje bardziej "użytkowe" angielskie zwroty. Po zajęciach zawsze dostaję feedback w postaci słownictwa i zwrotów, z którymi miałam problem podczas ostatniej lekcji. Dodatkowo ustalamy sobie rodzaj zadania domowego, które przygotowuję na kolejne zajęcia; są one bardzo różnorodne, dopasowane do aktualnych potrzeb. Ponadto Pani Karolina podsyła mi mnóstwo ciekawych materiałów (np. w formie filmików, nagrań do odsłuchania czy aplikacji na telefon), przez co nauka staje się przyjemniejsza:)

Bardzo wartościowe są dla mnie także powtórki materiału, które Pani Karolina robi w czasie każdych zajęć. Mam wtedy okazję, by sprawdzić, ile pamiętam z poprzednich lekcji; jest to także dobry sposób, by utrwalić przerobiony materiał i zastosować go w praktyce. 

Pani Karolina jest bardzo pozytywną i optymistyczną osobą; lekcje z nią to czysta przyjemność. Zajęcia zawsze przebiegają w miłej atmosferze, przez co mi jako osobie nieśmiałej łatwiej jest się odblokować i aktywnie uczestniczyć w lekcji.

Warte zaznaczenia jest także to, że Pani Karolina jest otwarta na wszelkie propozycje dotyczące tego, jak chcę, by wyglądały nasze zajęcia, jakie poruszymy tematy. Sama odznacza się ogromną kreatywnością w tym względzie.

Z czystym sumieniem polecam zajęcia z Panią Karoliną 😀

stars
Magdalena Mrozik , Branża farmaceutyczna

Gorąco polecam lektora Patryka. Bardzo kontaktowa osoba, tematy rozmów podczas lekcji są bardzo ciekawe. Możliwość dyskusji na ciekawy temat połączony z nauką. Dzięki spotkaniom z Patrykiem "przełamałam barierę" językową zwłaszcza podczas rozmów telefonicznych w języku angielskim. Zajęcia są dostosowane do potrzeb mojej pracy (logistyka), problemów oraz zadań z niej wynikających.
Gorąco polecam!

stars
Natalia C., Branża logistyczna

Kasia potrafi zmotywować do nauki, jest bardzo cierpliwa, szuka najlepszych rozwiązań dla ucznia. Przy Kasi możesz czuć się komfortowo, Spontaniczna, miła i zaangażowana nawet z najbardziej opornym uczniem jak ja 🤗😁

stars
Ania Sękowska, General English

Mój angielski był bardzo zardzewiały (ponad 20 lat nie używałem), ciężko przychodziło mi powiedzenie choćby kilku słów a musiałem go błyskawicznie odświeżyć z uwagi na zmianę pracy. Arka znalazł kolega, który był w podobnej sytuacji. Po zapoznaniu się z opiniami umówiłem pierwsze testowe spotkanie. To był strzał w dziesiątkę, natychmiast umówiliśmy się na zajęcia przez następnych kilka miesięcy.
Arek świetnie prowadzi zajęcia i ma dużo doświadczenia. Udział w nich to była prawdziwa przyjemność. Obecnie sam sprawdzam poziom języka angielskiego w procesach rekrutacyjnych, które prowadzę - to wszystko dzięki Arkowi!
Zdecydowanie polecam!

stars
Paweł Dąbrowski, Kierownik Oddziału Informatycznego, Sąd Rejonowy dla Łodź

Lekcje z Dorotą mam od prawie roku i mogę szczerze powiedzieć, że nareszcie trafiłem na osobę, która potrafi wytłumaczyć i przekazywać wiedzę z języka angielskiego w sposób prosty i zrozumiały. Widzę u siebie ogromne postępy. Dorota jest zawsze punktualna, perfekcyjnie przygotowana do zajęć i ma dla mnie plan nauki przez co konsekwentnie idziemy wyznaczoną ścieżką, aby widzieć postępy. Dorota posiada wiele zainteresowań i wiedzę z wielu obszarów, dzięki czemu nasze konwersacje po angielsku są dla mnie zawsze bardzo interesujące. Z całego serca polecam!

stars
Andrzej Stefaniuk, Branża medyczna

Mogę z czystym sumieniem polecić Kasię innym osobom zainteresowanym lekcjami w Przełam Barierę. Kasia posiada dużą wiedzę i umiejętności nauczania oraz wykazuje zaangażowanie i zapał w przekazywanie wiedzy. Lekcje prowadzone są bardzo naturalnie przez co ja nie stresuje się przed kolejnymi zajęciami.

Przełam Barierę i lekcje z Kasia to był bardzo dobry wybór :)

stars
Izabela Krosta, Księgowość

Byłem standardowym programistą, czyli czytanie dokumentacji i pisanie dokumentacji technicznej nie sprawiało mi problemu, ale z mówieniem było o wiele gorzej. Po 3 miesiącach zajęciach z Patrykiem, bez problemu dogadywałem się z klientem z USA. Widzę duża poprawę u siebie w mowie, oraz dostałem zastrzyk gramatyki, bo ona jest bardzo ważna. Patryk szybko dostosował się do mojej branży i rozmowy o tematyce IT nie były problemem, oczywiście rozmowy o codziennych czynnościach też podciągnąłem po tych konwersacjach. Polecam bardzo, strach przed mówieniem zniknął i są chęci na dalszą naukę.

stars
Maciek Modliński, Branża IT

Uczestniczę w zajęciach z lektorem Szymonem już niespełna pół roku. Najbardziej podoba mi się to, że podczas zajęć znajdzie się czas na wszystko. Przede wszystkim na naukę, ale przekazywaną w naprawdę przystępny sposób, lecz też na luźne rozmowy. Nie ma narzuconego materiału z góry, więc to robimy to co aktualnie chcę powtórzyć albo się nauczyć. To jest naprawdę spoko. Poza tym, atmosfera jest naprawdę sprzyjająca przyswajaniu wiedzy. Imponujące jest to, że Szymon mimo młodego wieku może pochwalić się szerokim zakresem wiedzy. Jest osobą pozytywną i rozmowną, więc dzięki temu jest w stanie złapać wspólny język z większością osób :)) Szczerze polecam.

stars
Sara Sawicka, General English

Ola to sympatyczna osoba i profesjonalna lektorka, która potrafi nasze wspólne rozmowy pokierować tak, że uczący się nie zdaje sobie sprawy jak szybko czyni postępy. Dodatkowo miałam ogromne opory przed mówieniem, Ola cały czas była zaangażowana, cierpliwa i wspierająca. Ma dużą wiedzę językową i psychologiczną, dzięki czemu zajęcia mijały bez stresu. Od samego początku odpowiadała na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Doceniam profesjonalizm, punktualność i cierpliwość. Po odbyciu z nią ok 1 rocznej współpracy, wiem że było warto . Z jej pomocą udało mi się pokonać strach i blokadę przed mówieniem .Bardzo dziękuję- i szczerze polecam!

stars
Marcin Mendyk , Inżynier procesu w zakładzie produkcyjnym

Spotkania z Arkiem motywują nie tylko do zwiększenia kompetencji językowych, ale i do pracy nad własnym sobą. Jednak co najważniejsze, przynoszą wymierne rezultaty. Arek pomógł mi określić cele i drogę, jak je osiągnąć. Sukcesywnie przerabiamy materiał, a forma w jakiej odbywają się zajęcia przełamuje barierę mówienia. Bez wahania polecam wszystkim niezdecydowanym po pierwsze ten sposób nauki, a po drugie prowadzącego. Z pewnością nie pożałujecie.

stars
Szymon Kobalczyk, SAP Consultant, Bosch

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Karoliną. Zajęcia są przygotowane pod mojej potrzeby. Nie ma mowy o żadnych gotowcach.

Wcześniej postawiłam krzyż na język angielski. Aktualnie wierzę, że w przyszłości będę komunikatywnie mówić :)

stars
Wioletta Sobierska, Branża wentylacyjna

Współpraca z Kasią to strzał w 10. Jest świetną nauczycielką, która w naturalny sposób umie przekazać wiedzę. Sposób prowadzenia lekcji bardzo  mi odpowiada. Jeszcze nigdy nie miałam tak dobrego nauczyciela.

stars
Sylwia Tatara, Business English

Serdecznie polecam Panią Dorotę osobom, które boją się zacząć mówić po angielsku. Na początku obawiałam się, że będę czuć skrępowanie i lekcje będę traktować jako przymus czy obowiązek. Nic z tych rzeczy! Pani Dorota dba o fantastyczną atmosferę podczas lekcji. Jest czas na luźną rozmowę oraz na tematy, które mnie interesują. Oczywiście wszystko po angielsku :) Pani Dorota nie pozwala mi iść na łatwiznę i kiedy nie wiem jak coś powiedzieć, zachęca do urozmaicania swojego słownictwa i tłumaczenia innymi słowami tego co chciało się powiedzieć. Unikamy mówienia po polsku-za co ogromy plus Dzięki lekcjom nie boje się już uczestniczyć w rozmowach po angielsku i nie boje się go używać np. na wakacjach. Pani Dorota na zajęciach zawsze jest uśmiechnięta co powoduje, że po włączeniu kamerki od razu automatycznie pojawia się uśmiech na twarzy. Jeśli miałabym jeszcze raz wybierać lektora, nie wahałabym się ani chwili- Pani Dorota is the best 

stars
Elżbieta Korzeń, Finanse, rachunkowość

Z całego serca polecam Julię jako nauczyciela nauki angielskiego. Po kilku nieudanych próbach znalezienia dobrego nauczyciela w końcu znalazłam Julię  Dzięki jej podejściu i cierpliwości zajęcia nie są stresujące, co niestety miało miejsce przy poprzednich lektorach. Julia prowadzi zajęcia w bardzo ciekawej formie jako wciągające dyskusje wokół interesujących mnie tematów. Ma się wrażenie jakby to było spotkanie z koleżanką przy pysznej kawie, a tak naprawdę są to lekcje angielskiego dzięki którym ćwiczę konwersację i gramatykę. Nawet nie wiadomo kiedy mija cała lekcja.

Świetne jest to, że z Julią nie przerabia się podręczników od początku do końca, tylko ma się wpływ na konkretne tematy do dyskusji i zagadnienia do przerobienia. Dzięki temu uzyskujemy indywidualne podejście do ucznia. Dodatkowo Julia sama wychodzi z inicjatywą przerobienia konkretnego zagadnienia na podstawie braków, które u mnie zauważa. Jej celne spostrzeżenia powodują, że tak naprawdę są to lekcje szyte na miarę ucznia.

Oprócz tego Julia jest bardzo pozytywną osobą, zaraża poczuciem humoru i sprawia, że zły dzień znika, a po zajęciach człowiek jest pełen dobrej energii. Ma bardzo motywujące podejście. Jest bardzo zaangażowana i otwarta na potrzeby ucznia. I do tego bardzo sympatyczna.

Polecam wszystkim, w szczególności osobom, które mają problem z przełamaniem się w mówieniu. Tylko Julii udało się przełamać tę barierę u mnie. Jak dla mnie strzał w 10!

stars
Kasia Szczecka, Branża ubezpieczeniowa

Muszę przyznać, że naprawdę uwielbiam lekcje z Igą. Zawsze przebiegają w miłej i swobodnej atmosferze, tempo zajęć jest dostosowane do moich potrzeb i możliwości, a jednocześnie Iga w fajny, naturalny sposób motywuje mnie do podejmowania wyzwań, proponując mi ćwiczenia czy zadania do pracy samodzielnej w domu. Podjęcie współpracy z Igą sprawiło, że osiągam swoje językowe cele - dzięki niej zaczęłam mówić, a nie tylko sobie obiecywać, że zacznę mówić :) Uwielbiam to, że języka uczę się poprzez naturalną konwersację, w której nie brakuje miejsca na śmiech i żarty, ale też merytorykę! Iga jest zawsze otwarta na moje propozycje, bierze pod uwagę moje sugestie, a lekcja z nią to naprawdę czysta przyjemność :) Dodatkowo jest bardzo zorganizowaną lektorką, bardzo dba o to, abym od razu po lekcji otrzymała materiały, dzięki czemu zawsze mam dużo czasu na powtórki. Niesamowicie doceniam ten rok wspólnej językowej przygody ❤

stars
Kasia Łuksza, General and Business English

Mogę z czystym sercem polecić Pana Arkadiusza. To profesjonalista. Spotkania z nim nie tylko podnoszą poziom angielskiego, ale też są treningiem auto-motywacyjnym. Pan Arkadiusz potrafi słuchać ludzi. Zajęcia prowadzone są od początku do końca po angielsku w sposób zaplanowany. Każda z lekcji kończy się wysłaniem listy słów na adres mailowy. Na następnej lekcji znajomość zwrotów poddana jest weryfikacji. W razie potrzeby odświeżana jest również gramatyka. Lekcje z Panem Arkadiuszem są warte swojej ceny. Polecam.

stars
Piotr Dudek, Kierownik hurtowni farmaceutycznej, Łódź

Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu, wiedzy, kompetencji, kreatywności i zaangażowania Doroty, z którą mam przyjemność pracować od ponad roku.

Dorota to lektorka, która nie tylko potrafi wyjaśnić zawiłości językowe, ale również sprawia, że uczę się języka z przyjemnością. Zawsze jest pełna energii i entuzjazmu, co przekłada się na moją motywację i zaangażowanie. Przygotowywane przez nią zajęcia wychodzą naprzeciw moim oczekiwaniom. Potrafi słuchać i na bieżąco reagować na potrzeby i wątpliwości językowe. Dorota w jasny sposób wyjaśnia trudne zagadnienia, przekazuje wiedzę w przystępny i atrakcyjny sposób.

Podpowiada, jak uczyć się skutecznie. Wykorzystuje ona różnorodne techniki i metody, co sprawia, że uczenie się jest efektywne. Przygotowywane przez nią materiały są zindywidualizowane, dopracowane w każdym szczególe i służą także do samodzielnej nauki. Dorota wykorzystuje ciekawe aplikacje, które powodują, że realizacja celów zajęć przebiega sprawnie i przyjemnie. Niezwykle wartościowa jest forma spotkań prowadzonych na zasadzie konwersacji, które pozwalają przełamać strach przed mówieniem oraz doskonalić pozytywne i potrzebne nawyki językowe.

Praca Doroty zasługuje na najwyższe pochwały, polecam lektorkę każdemu, kto pragnie skutecznie i przyjemnie uczyć się języka angielskiego. Każde spotkanie z Dorotą to nieoceniona dawka motywacji. Dziękuję!

stars
Sabina Świtała, Nauczyciel akademicki

Od ponad roku mam lekcję z Julią. Długo szukałam odpowiedniej szkoły językowej i lektora, nie było łatwo ponieważ rynek jest aż przepełniony różnymi kursami języka angielskiego. W końcu trafiłam na szkołę Pana Arka i Julię. Od pierwszej lekcji poczułam, że będzie dobrze bo nie czułam strachu, strachu przed mówieniem. Przestałam skupiać się aż tak czy poprawnie zbuduje zdanie lub czy poprawnie coś wymówię. Julia motywowała i napędzała mnie każdego dnia, jeśli czuła że mam przed czymś opory lub blokadę starała się zawsze znaleźć temat, który będzie dla mnie na tyle interesujący, że i tak się otworzę. Lekcje są urozmaicone, to ja ustalam nad czym chce pracować, czasem są to tematy czysto związane z pracą, czasem angielski na co dzień a czasem gramatyka. Julia oprócz tego, że jest świetnym nauczycielem jest tez świetną kontaktową osobą i współpraca z nią to przyjemność, a ja czuje się pewniej z angielskim :).  

stars
Ania Analityk systemowy , Branża IT

Jeżeli czytasz tę opinię na pewno stoisz przed wyborem odpowiedniego korepetytora, nauczyciela dla siebie, swojego dziecka albo pracowników. Ja byłem na Twoim miejscu kilka miesięcy temu. Wybór padł na Arka, czy słusznie? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

Co wyróżnia Arka na tle konkurentów? Przede wszystkim nieszablonowe podejście do nauczania. Uczyłem się angielskiego całą podstawówkę, gimnazjum, szkołę średnią i studia. Na każdym etapie nauczania schemat był ten sam. Przede wszystkim podręcznik i nauczyciel, którego celem było realizowanie programu a nie nauczenie posługiwania się językiem.

Arek największy nacisk kładzie nie na podręcznik tylko na rozmowę po angielsku. Lekcje z nim to nie odtwarzanie schematów znanych z podstawówki tylko prawdziwa rozmowa. Pewnie pomyślisz teraz: ale ja nie umiem rozmawiać po angielsku. Arek szybko wyprowadzi Ciebie z błędu oraz pozwoli przełamać barierę w mówieniu. Z Arkiem rozmawiasz jak z dobrym kolegą a lekcje prowadzone w absolutnie bezstresowej atmosferze ułatwią zapamiętywanie. Opinie wystawiłem na podstawie ponad 30 lekcji przez Skype.Niby błahostka ale wcale nie oczywista dla niektórych nauczycieli – Arek posiada stabilne łącze internetowe, oraz dobry mikrofon.

stars
Krystian Łuczak, Właściciel firmy ENTE S.C.

Naukę języka angielskiego z Panią Kasią rozpocząłem ponad 6 miesięcy temu i w moim odczuciu efektu są doskonałe, nie spodziewałem się, że sama nauka oprócz oczywistych kwestii związanych z rozwojem może być, aż tak ciekawa. Zaczynałem naukę z Panią Kasią z poziomu ... naprawdę zerowego (do tej pory sam starałem się „gdzieś tam czegoś nauczyć” ale kończyło się to zawsze po około dwóch tygodniach ponieważ nie potrafiłem się zaangażować i pojąć podstaw, które są niezbędne, żeby osiągnąć cel). Pani Kasia swoim podejściem (niesamowitą wręcz cierpliwością oraz spostrzegawczością) już od pierwszych lekcji potrafiła przełamać moją nieśmiałość jeżeli chodzi o konwersacje w języku angielskim oraz irytację spowodowaną brakiem tej umiejętności. I tak o to, w jakiś magiczny sposób po tym jak powiedziałem na początku lekcji, że nie będę rozmawiał po angielsku ponieważ nie potrafię, pod koniec lekcji Pani Kasia, oświadczyła, mi że całą lekcję rozmawialiśmy właśnie po angielsku (oczywiście z mojej strony to za dużo powiedziane ale bez skrępowania mówiłem to co umiałem po angielsku). Nadmieniam również, że nie należę do „łatwych w obsłudze osób” ponieważ jestem posiadaczem takiej wady jak profesjonalizm, który nie ułatwia życia, szczególnie w takich kwestiach jak rozmowa w języku, którego dopiera zaczyna się naukę. Ponadto tak się nieoczekiwanie złożyło, że od początku nauki języka angielskiego w moim życiu zawodowym oraz prywatnym nastąpiły duże zmiany, które zabierają mi bardzo dużo czasu ale Pani Kasia tak układa mi naukę, żebym mógł to wszystko pogodzić. Uważam, że Pani Kasia pomimo młodego wieku posiada oprócz niesamowitego podejścia do osoby którą uczy bardzo rzadko spotykane cechy, które w naturalny sposób pozwalają zostać wyjątkowym pedagogiem, a co się z tym wiąże autorytetem dla innych, z którego powinno brać się przykład. Reasumując: Pani Kasia to NAUCZYCIELKA NA MEDAL ...ZŁOTY … OLIMPIJSKI ;). Pozdrawiam i polecam naukę języka w szkole PRZEŁAM BARIERĘ :)

stars
Michał Michalak, General English

Szukając pomocy z przezwyciężeniem strachu przed mówieniem w języku angielskim trafiłem w internecie na opinie o Arku. Postanowiłem zaryzykować i umówiłem się na spotkanie. Była to jedna z najlepszych decyzji jakie podjąłem w ostatnim czasie. Atmosfera na zajęciach oraz przyjęta przez niego metoda na dotarcie do mnie i przełamanie barier spowodowały, że po 3 miesiącach jestem w stanie normalnie i bez stresu komunikować się w języku angielskim. Nie sądziłem, że będzie to możliwe. Jeżeli ja mogłem to zrobić to każdy z Was może. Bardzo serdecznie i szczerze polecam. Zdecydowanie warto!

stars
Andrzej Andrzejczyk , IT/RIM Storage Backup Engineer, Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o.

Uczę się angielskiego pod okiem Dawida koło roku, każde nasze spotkanie to nie tylko zdobywanie wiedzy, ale również nieskrępowana niczym koleżeńska rozmowa. Dawid zawsze jest przygotowany do zajęć i gotów rozmawiać na najbardziej wymagające tematy. Niestraszne są mu zagadnienia techniczne i chętnie pogłębia swoją wiedzę w ich zakresie, tak abym ja jako kursant mógł rozwiać swoje zdolności językowe w interesującej mnie sferze. Dzięki Dawidowi nauczyłem się, że każdy sposób na naukę języka jest dobry. Nasze spotkania nigdy nie mają sztywnie określonych ram, ich kierunek jest zawsze dostosowywany do moich aktualnych potrzeb. Doceniam w Dawidzie umiejętność łączenia konsekwentnej realizacji długofalowych celów, które wspólnie wyznaczyliśmy z tym co akurat wymyślę. Jestem wdzięczny za cierpliwość i ciągłą pomoc w pogłębianiu wiedzy. Bardzo się cieszę, że udało mi się trafić na Przełam Barierę, a przede wszystkim Dawida. Jest mi teraz zdecydowanie łatwiej toczy bój o mój językowy rozwój.

 

stars
Mateusz Żychowski, Kierownik działu technicznego (urządzenia do krioterapii)

Zajęcia z Kasią to sama przyjemność, jest osobą pogodną i sympatyczną. Godzina zajęć mija w mgnieniu oka. Jest żywo zainteresowana rozmową z kursantem i nigdy nie brakuje na jej zajęciach tematów do rozmów. Polecam współpracę z Kasią, gdy chce się używać angielskiego w życiu codziennym.

stars
Rafał Śliwiński, Business English

Bardzo cenię sobie lekcje z Arkiem. Wreszcie czuję, że moja nauka języka angielskiego ma sens i zaczynam rozumieć czego dotychczas brakowało mi, by przełamywać bariery w mówieniu. Doskonały nauczyciel dla osób dorosłych - bazuje na doświadczeniu i zabawie, dzięki czemu nauka jest przyjemna i mogę ją odnieść do swojej rzeczywistości. Przede wszystkim praktykujemy język angielski, co przekłada się na chęć poszerzania wiedzy w tym zakresie. Serdecznie polecam!

stars
Magdalena Nowak, Account Manager, TNT

Bardzo chętnie podzielę się swoją opinią na temat współpracy z Karoliną, jako ze jestem bardzo zadowolona z naszych zajęć.

Odkąd rozpoczęłam lekcje z Karoliną, sama zauważyłam u siebie duży postęp, udało mi się otworzyć i mówienie po angielsku już mnie nie stresuje, co więcej zdałam egzamin, do którego się długo zbierałam, z ogromnym wsparciem mojej lektorki to się udało. Na naszych zajęciach uczymy się kwestii, które są naprawdę przydatne w życiu prywatnym i zawodowym, dzięki temu lekcje są ciekawe. Dodatkowo sama mam możliwość decydowania, co chciałabym, abyśmy przerobiła na naszych zajęciach. 

Co uważam za bardzo cenne Karolina pokazała mi w jaki sposób obcować z językiem na co dzień, co zdecydowanie przynosi swój pozytywny rezultat. 

stars
Martyna Szczudlińska, Business English

Zajęcia z Dorotą są jak spotkania z bardzo dobrą koleżanką i zawsze czekam na to, aż będziemy mogły porozmawiać. Szukając zajęć dodatkowych z angielskiego obawiałam się, że w trakcie sporej ilości nauki na studia nie będę miała czasu przygotowywać się na zajęcia. Jak się okazuję, materiały, które dostaje od Doroty są moim najprzyjemniejszym "obowiązkiem", a nigdy nie sądziłam, że będę aż tak chętna do nauki ;) Świetna była początkowa seria zajęć, skupiająca się na zrozumieniu gramatyki i jej praktycznym użyciu. Bardzo podoba mi się też forma prowadzenia zajęć, trochę w sposób interaktywny, bo Dorota zawsze wyszukuje specjalnie różne informacje, udostępnia ekran, czy przygotowuje prezentacje. Oprócz tego, że uczę się angielskiego to doceniam również to, że mogę dowiedzieć się od Doroty wielu ciekawych i rzeczy.

stars
Laura Zawiła, Branża medyczna

Naukę z Szymonem rozpoczęłam pół roku temu. Okazało się, że nauka angielskiego może być przyjemnością, bez skrępowania i bez zbędnego tracenia czasu na zagadnienia, które mnie nie interesują. Zajęcia prowadzone są na zasadzie luźnej rozmowy, panuje przyjemna, bezstresowa atmosfera jednak zawsze kończymy powtórką słownictwa z poprzednich zajęć. Pierwszy raz w życiu mogę powiedzieć z czystym sumieniem, że lekcje mijają zbyt szybko :)

stars
Iwona J., Tester aplikacji biznesowych

Gorąco polecam lekcje z Olą 

Ola jest bardzo wymagającym, dokładnym i cierpliwym nauczycielem. Lekcje są prowadzone w profesjonalny sposób, zajęcia są ciekawe. Na zajęciach panuje miła atmosfera, Ola jest pełna energii mimo później pory prowadzenia lekcji. Chyba najistotniejsze jest to, że Ola nie traci wiary w ucznia 

Jeżeli lekcje j. angielskiego to tylko z Olą  ;) 

stars
Agnieszka Buczek, Branża spożywcza

Chciałbym Arkowi serdecznie podziękować za pomoc w przygotowaniu do interview oraz serdecznie polecić jego praktyczne doświadczenie wszystkim osobom ubiegającym się o lepszą pracę.

Wspólnie z Arkiem skoncentrowaliśmy się na historii moich sukcesów i ewentualnych porażek oraz umiejętnościach radzenia sobie z nimi w dotychczasowej karierze zawodowej.

Wszystko to poparte logicznymi przykładami pomaga poczuć się pewniej będąc na rozmowie rekrutacyjnej.  Taka analiza dotychczasowej kariery zawodowej oraz umiejętność odpowiedniego przedstawienia swoich kompetencji, powoduje ,że interview staje się przyjemnością a nie stresem a co za tym idzie zwiększa wiarygodność kandydata, co zaowocowało sukcesem w moim przypadku i znalezieniem lepszej pracy. Jeszcze jedno - 80 % pytań które padły z ust Arka, powtórzyło się w trakcie interview ;) Polecam w 100%

stars
Arkadiusz N., Key Account Specialist, Sanofi Sp.o.o.

Rozpoczęcie nauki w przełam barierę to była moja najlepsza decyzja. Współpracuje z Dorota, która jest absolutnie fantastyczna. Jest nie tylko wspaniałym nauczycielem, ale również wspaniałym człowiekiem. Dorota jest bardzo elastyczna, jeśli chodzi o grafik zajęć, mimo tego, że jest bardzo rozchwytywana i ma wielu uczniów. Istnieje możliwość spotkania się w weekendy (nawet w niedziele), o różnych porach, nawet o 21. Dzięki tym zajęciom przełamałam się i jestem w stanie swobodnie rozmawiać po angielsku, a jeszcze pół roku temu byłam przekonana, że to nigdy nie nastąpi. Zajęcia są mocno spersonalizowane, układane wg naszych preferencji, zainteresowań i potrzeb, czy to dotyczących pracy, czy związanych z podróżami. Atmosfera jest świetna a podejście bardzo profesjonalne. Dorota tworzy dodatkowe materiały specjalnie dla swoich uczniów i to poza godzinami swojej pracy. Mogłabym godzinami mówić o tym jak bardzo wartościowe są nasze spotkania, ale myślę, że każdy powinien przekonać się sam. :)

stars
Joanna Piaskowska, General i Business English

Praca z Igą to sama przyjemność.

Bardzo dużo daje od siebie. Co rusz proponuje nowe rozwiązania by rozwijać wszystkie obszary nauki języka.

W pracy z Igą najbardziej lubię dyskusje na wymagające tematy.

Pozwala mi to na rozszerzenie mojego słownictwa ale i szlifowanie retoryki w obcym języku.

Iga jest super pozytywną osobą co bardzo ułatwia proces uczenia. Bardzo lubię też podsumowania naszych lekcji. Skondensowany materiał do powtórek oraz linki do dodatkowych materiałów.

Gorąco polecam naukę z Igą :)

stars
Wojciech Zduński, Branża IT

Uczę się z Kasią od 8 miesięcy i widzę znaczne postępy w moim angielskim. Ostatnio uczyłam się tego języka kilkanaście lat temu i wypowiedzenie najprostszego zdania sprawiało mi wiele trudności. Czytając jakieś proste teksty czy dialogi trochę rozumiałam, ale sama nie potrafiłam powiedzieć nic. Teraz zanim zacznę z Kasią omawiać pracę domową to przez 10-15 min (a czasem nawet pół godziny!!!) potrafię z nią rozmawiać o rzeczach codziennych, czyli to co rzeczywiście może mi się przydać w rozmowie z innymi ludźmi. Oczywiście nie znam jeszcze wszystkich słów, ale Kasia chętnie mi pomaga, a ja mówię i to jest najważniejsze! Wcześniej próbowałam różnych kursów, czy lekcji indywidualnych, ale zawsze trafiałam na poziom niedostosowany dla mnie (jestem na poziomie A2/B1), albo miałam wrażenie, że uczę się rzeczy, które mi się nie przydadzą. A najbardziej nie lubiłam pisać opowiadań, listów itp.! Jednym słowem z każdą próbą podjęcia nauki zniechęcałam się jeszcze bardziej. A teraz? Czekam z niecierpliwością na kolejną lekcję :-) Lekcje mam 4 razy w miesiącu i gdyby nie moja dość absorbująca praca, pewnie zdecydowałabym się na 8. Ale i to wystarcza aby poczuć się swobodniej w mówieniu. Lekcję zawsze zaczynamy od luźnej rozmowy, potem omawiamy pracę domową i zaczynamy nowy temat. Prace domowe, może na początku mnie męczyły, ale zauważyłam, że są bardzo przydatne i coraz więcej rozjaśniają mi w głowie. Po lekcji Kasia zawsze wysyła mi listę słówek, które pojawiły się w trakcie lekcji, a których nie znałam - czyli takie, których naprawdę potrzebuję! Oczywiście same lekcje nie wystarczą, pomiędzy lekcjami uczę się sama, ale nie jest to wkuwanie 100 słówek w tygodniu, tylko niewielka ilość wraz z praktycznym ich zastosowaniem. Odnośnie gramatyki, zawsze to była moja ulubiona część nauki angielskiego, bo mam umysł raczej ścisły, ale tu nie tracimy czasu na tłumaczenie zasad. Kasia zawsze wysyła mi materiały do przerobienia, a na lekcji ćwiczymy zastosowanie tych zasad w praktyce. Gdy mam jakieś wątpliwości, a mam ich czasem dużo, to Kasia zawsze chętnie pomaga i w prosty, przystępny sposób tłumaczy dlaczego tak, a nie inaczej. Kasia wysyła mi też różne filmiki do oglądania, które nawiązują tematycznie do naszych lekcji. Dzięki temu nie muszę sama ich szukać, co zajmowało mi dużo czasu, bo jak już coś znalazłam, to zawsze było za trudne....

Podsumowując, uważam, że metoda nauczania jest bardzo skuteczna, widzę swoje postępy i to motywuje mnie do dalszej pracy. Lekcje przebiegają w bardzo miłej atmosferze, zero stresu i dużo śmiechu. Czasem gdy dopadnie mnie zniechęcenie i niewiele zrobię sama z lekcji na lekcję, to po zajęciach z Kasią dostaję new power :-) Polecam z całego serca zarówno szkołę jak i Kasię.

stars
Monika Rudkowska , General English

Jak najbardziej polecam lekcje z lektorem a w szczególności Julkę :) zajęcia mam z nią juz od prawie pół roku. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że poziom swobody rozmów znacznie wzrósł. Dodatkowo Julka jest bardzo elastyczna, skupiamy się na tym czego chciałabym się nauczyć nie narzuca niczego jedynie sugeruje. Z rozmów wyłapuje w czym mam braki i przygotowuje mi notatki z których mogę się uczyć. Reasumując polecam na 100% :)

stars
Marta Bułkowska, Business English

Lekcje online z Julią były ciekawe i dostosowane do moich potrzeb. Był to efektywnie spędzony czas! Już po pierwszej lekcji byłam zadowolona! Julia - bardzo sympatyczna osoba, zawsze świetnie przygotowana do lekcji, potrafi zmobilizować do nauki pokazując różne, ciekawe materiały oraz skutecznie zachęca do dyskusji. Po dwóch tygodniach (9 spotkań) czuję się dużo pewniej ze swoim angielskim. Zajęcia online to najlepszy sposób dla osób zapracowanych. Serdecznie polecam wszystkim

stars
Natalia Rompalska, General English

Mam przyjemność uczyć się angielskiego z Dawidem który jest profesjonalistą oraz przemiłą i bardzo ciekawą osobą. Lekcje prowadzone są w 100% po angielsku. Rozmawiamy na dowolne, interesujące mnie tematy. Spotkania utrzymane są w luźnej atmosferze dzięki czemu nauka sprawia mi czystą przyjemność. Otrzymałem od Dawida wiele cennych wskazówek i merytorycznej wiedzy którą wykorzystuję w pracy na co dzień. Dawid regularnie inwestuje w sprzęt do zajęć dzięki czemu jakość audio oraz wideo jest rewelacyjna. Szkołę poleciłem już kilku bliskim mi osobom, które również postanowiły skorzystać z jej usług. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatów i jakości oferowanych zajęć.

stars
Wojciech Nowakowski , Business English

Do szkoły P. Arrkadiusza trafiłem ponieważ polecił mi znajomy. Na poczaku myślałem, że znowu wyrzucę  pieniądzę w błoto ponieważ od 10 lat nie mogę nauczyć sie języka. Próbowałem w kilku szkołach, potem zajęcie indywidualne. Efekt - niestety żaden. Niby coś się nauczyłem ale jak przyszło do rozmowy ... dramat. Ponieważ mój kolega przekonywał mnie żebym spróbował bo jemu się udało zdecydowałem się. Tak tafiłem do Julii. Pierwsze zajęcia... tuż przed spory stres,  na początku kilka minut spraw organizacyjnych i jedziemy. Zajęcie z Julią zupełnie inne niż do tej pory. Rozmowy z języku angielskim, tematy do uzgodnienia, wszystko jasne i dobrze przygotowane. Tuż po zajęciach na mail otrzymuję słówka z zajęć plus inne ciekawe materiały. A teraz najważniejsze, uczę się 4 miesiące i  po tych wszystkich niepowodzeniach w innych szkołach w końcu widzę rezultaty. Blokda na mówienia mija, zaczynam mówić. Nie boję się i teraz wiem, że już niedugo Julia zrobi ze mnie prawdziwego mistrza :)

stars
Łukasz Fatyga , Kierownik regionu Fenix Poland

Na lekcje zapisałam się, bo chociaż j. ang. uczę się od lat, to zawsze miałam duży problem z mówieniem, brakowało mi słów, czułam, że mówię niegramatycznie, źle fonetycznie i że lepiej się w ogóle nie odzywać. Każde zajęcia w normalnej szkole językowej kończyły się tak samo – gramatyki dużo, mówienia prawie nic. Szukając dla siebie „ratunku” natknęłam się w internecie na p. Arkadiusza, a on skierował mnie do Julii Matyasz. I to był strzał w 10 ! Nigdy nie myślałam, że 55 minut lekcji może być tak efektywne i przyjemne jednocześnie! Julia tak umiejętnie i przesympatycznie kieruje rozmowę, że człowiek w ogóle nie zastanawia się, jak mu to wychodzi, tylko rozmawia, opowiada a swoboda wypowiedzi przychodzi po prostu sama! Bardzo podoba mi się podejście Julii do prowadzenia lekcji. Na początku ustaliłyśmy moje cele, co ja chcę osiągnąć, jakie tematy mnie interesują – i tego się uczę! A nie np. tego, co akurat znajduje się w jakimś podręczniku. Nie interesuje mnie np. temat globalnego ocieplenia, nie potrzebuje do niego słownictwa – to nie wałkujemy go. Natomiast jeżeli interesują mnie ludzie, zdrowie, emocje i to jest mi potrzebne, to tego dokładnie się uczę, to na pewno zapamiętam. Uwagi od Julki dostaję po lekcji w mailu i na spokojnie je przeglądam, ucząc się ‘na błędach” – wg mnie jest to rewelacyjna forma nauki. Julia jest zawsze świetnie przygotowana do naszych zajęć, do danego tematu, a do tego motywuje, wysyła materiały dodatkowe. Gdy zgłaszałam, że nie mogę zrozumieć jakiegoś zagadnienia gramatycznego, to znalazła mi świetne opracowanie tego tematu, przerobiłyśmy je i problem zniknął :) A dodatkowo jest przesympatyczna, otwarta, człowiek czeka na spotkanie nie jak na lekcję ale jak na spotkanie przy kawie i okazję do pogawędki :). Julka dziękuję za nasz wspólny czas! :)

stars
Katarzyna Krawczyk, General English

Opory przed rozmowami po angielsku w sytuacjach zawodowych były głównym celem korepetycji. Lekcje z pewnością pomogą przełamać lęk przed mówieniem po angielsku i sprawią, że coraz łatwiej będzie się komunikować w obcym języku na co dzień bez zbędnych obaw. Temat i treść zajęć są zawsze dopasowane do zainteresowań i potrzeb ucznia.

Pani Julia jest bardzo sympatyczną i sumienną lektorką, którą szczerze mogę polecić.

stars
Marta Włosińska, Business English

Bardzo się cieszę, że mogłam poznać Julię, z którą nauka angielskiego jest znacznie przyjemniejsza i co ważniejsze przynosi efekty. Długo szukałam lektora, przy którym to ja mogę mówić więcej i nie będzie trzeba poświęcać tyle czasu na gramatykę, której zasady się zna, ale ma się trudności z ich stosowaniem w praktyce. Julia jest bardzo kontaktowa i otwarta na sugestie, dzięki czemu samemu można zaproponować jakiś temat na zajęcia, na których trzeba dużo mówić. Potrafi w sposób klarowny wyjaśnić niuanse językowe. Pracuję w międzynarodowej firmie i śmiało mogę powiedzieć, że nie tylko podszlifowałam język, ale też nabrałam pewności siebie i nawiązywanie kontaktów stało się znacznie łatwiejsze. Szczerze polecam! :)

stars
Iwona Kołodziejska, Business English

Dokładny, dba o najmniejsze detale w wymowie i pisowni. Interesujący człowiek na lekcjach są poruszane ciekawe tematy. Potrafi teoretycznie oraz przede wszystkim praktycznie wytłumaczyć użycie czasów w języku angielskim i gramatykę. Dawid często mnie motywuję, dzięki czemu mogę robić szybciej postępy. Wspaniały kolega i nauczyciel.

stars
Sławomir Cieślar, Branża IT

Nazywam się Dominika Soperczak, mieszkam i pracuję w Islandii, gdzie jestem menadżerem w firmie Costco i zarządzam pracą 5-osobowego, międzynarodowego zespołu pracowników. Co z tym związane, na co dzień komunikuję się tylko i wyłącznie w języku angielskim.
Zaczynając zajęcia z Julią nie miałam bariery językowej, a moim celem było poszerzenie słownictwa i poprawa gramatyki, na którą do tej pory kładłam mniejszy nacisk. Na tym jednak nie mogłyśmy poprzestać.
Już po pierwszych zajęciach okazało się bowiem, że przez lata nauki języka z przypadkowymi nauczycielami przyswoiłam również wiele, bardzo złych nawyków językowych, z których kompletnie nie zdawałam sobie sprawy. Postanowiłyśmy z Julią nad nimi pracować, bo mogły negatywnie wpływać na mój wizerunek zawodowy, a nie mogłam sobie na to pozwolić.
Po 3 miesiącach cotygodniowych zajęć z Julią, zrobiłam ogromne postępy, poszerzyłam słownictwo branżowe oraz poprawiłam, tak znienawidzoną wcześniej, gramatykę. Teraz już wiem, że wcale nie jest taka straszna :)
Dodam, że same zajęcia były dla mnie bardzo miło spędzonym czasem, a Julia okazała się nie tylko doskonałym nauczycielem, ale też sympatyczną, otwartą osobą z poczuciem humoru, której metody nauczania przynoszą wręcz spektakularne efekty.
Gorąco polecam zarówno osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z językiem angielskim, jak i tym, które chcą doskonalić posiadane umiejętności językowe.

 

stars
Dominika Soperczak, Menadżer w firmie Costco

W 100% polecam lekcje z Aleksandrą. Jest wyjątkowo kompetentną osobą. Tematy rozmów, które poruszamy podczas lekcji dotyczą języka specjalistycznego w głównej mierze rozmawiamy o odnawialnych źródłach energii. Mam możliwość dyskusji na interesujące mnie tematy połączone z nauką języka. Dzięki spotkaniom z Aleksandrą przestałem obawiać się wypowiadać w międzynarodowym środowisku podczas spotkań biznesowych. Zajęcia są dostosowane do potrzeb mojej pracy oraz problemów i zadań z niej wynikających.

Jeszcze raz w 100% polecam.

stars
Kamil Karwowski, Energia odnawialna OZE

Chętnie podzielę się oczywiście pozytywną opinią na temat Doroty z którą mam przyjemność pracować. Jest ona bardzo zaangażowaną w swoją pracę, kompetentną, a przy tym przesympatyczną, wyrozumiałą, ciepłą i zawsze uśmiechniętą osobą. Stosuje różnorodne metody i techniki, aby urozmaicić zajęcia np. filmiki, grafiki. Przekazuje wiedzę w sposób prosty, zrozumiały i skuteczny. Świetnie dobiera tematy do rozmów tak, aby były one indywidualne i dopasowane do mojej osoby. Warto dodać również, że jest elastyczna i zawsze można się z nią bezproblemowo dogadać co do terminów i godzin zajęć. Dzięki niej przestałam bać się mówić w języku angielskim, nawet jeśli popełniam błędy. Każde zajęcia to dla mnie przyjemność i czuję, że dzięki niej mogę rozwinąć się językowo. Bardzo długo zwlekałam i wahałam się czy zdecydować się na naukę języka angielskiego, a szczególne w sposób mówiony. Uważałam, że mój poziom języka jest tak słaby, że na pewno sobie nie poradzę, przez co mocno stresowałam się przed pierwszymi zajęciami, ale dzięki Dorocie bardzo szybko to minęło. Po krótkiej rozmowie już wiedziałam, że to będzie świetna współpraca i dobra inwestycja na przyszłość. 

stars
Milena Gaworska, General English

Powodem podjęcia mojej współpracy z tą szkołą była chęć pokonania bariery językowej. Mówienie w języku angielskim zawsze było dla mnie stresem. Od trzech miesięcy współpracuję z Panią Julią, którą z całą pewnością mogę polecić. Na zajęciach panuje bardzo fajna atmosfera a czas spędzony razem mija bardzo szybko. Po każdych zajęciach otrzymuję mail-a ze słownictwem i zagadnieniami, które są powtarzane na następnych zajęciach. Podczas naszych spotkań rozmawiamy na różne tematy a z lekcji na lekcje czuję się coraz pewniej w posługiwaniu się językiem angielskim. Zajęcia pomogły mi w krótkim czasie utrwalić dotychczasowy materiał jak też poczynić dalsze postępy. Na pewno ważną rzeczą też jest to, że mamy wpływ na to co dzieje się na naszych zajęciach poprzez wcześniejsze określenie naszych celów i czasu w jakim chcemy to osiągnąć.

stars
Anna Dreksler Różycka, Business English

Po kilkunastu spotkaniach z lektorem Szymonem, mój angielski znacznie się poprawił, lekcje przebiegają w świetnej wesołej atmosferze, nie ma nudy. Szymon, co zajęcia wymyśla praktycznie jakieś nowe tematy do rozmowy itd. Jest elastyczny co do godzin oraz przekładania spotkań, zawsze można się z nim dogadać. Polecam współpracę z tym lektorem!

stars
Adam Żyluk, Branża logistyczna

Od dłuższego czasu miałam problem z angielskim, szczególnie jeśli chodzi o mówienie. Uczyłam się go w szkole, uczęszczałam na kursy, chodziłam na indywidualne zajęcia (nie do jednego i tego samego lektora, chodziłam do kilku) i cały czas  efekty nie były zadowalające - ciągle ten sam problem - nie jestem w stanie porozumiewać się w tym języku! Nie jestem w stanie mówić! Odczuwam ogromny stres..strach...i koniec. Z  pisaniem to wiadomo, jest prościej, zawsze masz czas na zastanowienie, słownictwo można sprawdzić w Internecie :)  Właściwie to już zaczęłam rezygnować z nauki angielskiego...jednak praca mnie zmusiła do ponownego poszukiwania lektora, zmienił się szef na obcokrajowca a ja nie potrafiłam się z nim porozumieć...Na szczęście jakimś CUDEM (właściwie to dzięki opinii innych kursantów - dlatego też postanowiłam napisać swoją) trafiłam na szkołę Pana Arka i na NAJLEPSZĄ lektorkę jaką kiedykolwiek miałam - JULKĘ. Wyobraźcie sobie, że zaczęłam mówić, przestałam się bać, zniknęła "bariera językowa" - szok! Rozmawiam ze swoim szefem, byłam nawet na interview gdzie sprawdzano mój poziom znajomości angielskiego i ku mojemu zaskoczeniu rekruter powiedział, że świetnie mówię. Wszystko dzięki Julce, która prowadzi zajęcia bardzo ciekawie wg tego co lubię, co mnie interesuje, czuję indywidualne podejście :), jest zawsze świetnie przygotowana do zajęć, atmosfera jest wspaniała - Julka jest przemiła! :), realizujemy cele które sobie założyłam. Zajęcia są dla mnie przyjemnością! Z czystym sumieniem Wam polecam! Jeżeli chcecie W KOŃCU nauczyć się angielskiego, przełamać "barierę językową" myślę, że lepiej nie mogliście trafić :) 

stars
Izabella K., General English

Już od pierwszej lekcji złapałem bardzo dobry kontakt z lektorką Karoliną. Zajęcia z nią są zawsze pełne energii i śmiechu. Karolina z zaangażowaniem przygotowuje się do każdych zajęć, zarówno wtedy, gdy sama proponuje tematy, jak i wtedy, gdy to ja podpowiadam o czym chciałbym porozmawiać. Zajęcia z Karoliną tworzą spójną całość, a ona sama często podpytuje mnie o sytuacje z życia, o których opowiadałem kilka tygodni wcześniej, pamiętając wszystko ze szczegółami. Karolina ma również szerokie spektrum zainteresowań, dzięki czemu rozmowy z nią są nie tylko wartościowe merytorycznie, ale też najzwyczajniej w świecie bardzo ciekawe i wciągające. Dziękuję!

stars
Marcel Ghayyeda, Branża IT

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Mam pytanie na temat

  • Dane osobowe

  • Pytania

  • Wiadomość

   Małgorzata Chojnicka-Oleszko

   Specjalista ds. obsługi klienta

   biuro@przelambariere.pl

   tel. +48 697 103 205


   Arkadiusz Włodarczyk

   Właściciel szkoły

   tel. +48 533 990 414

   Małgorzata Chojnicka-Oleszko