Lektorzy

Coach i lektor języka angielskiego. Uważa, że sama nauka języa angielskiego to za mało, by skutecznie nauczyć się języka, dlatego połączył naukę języka angielskiego z metodami coachingowymi.

On i jego lektorzy korzystają z narzędzi do wyznaczania celów, wzmacniania motywacji, pracy nad przełamaniem bariery oraz redukcją stresu podczas mówienia. Od 10 lat pasjonat i praktyk rozwoju osobistego.

Uważa, że nauka języka angielskiego jest prosta, tylko trzeba wiedzieć jak się do niej zabrać. Swoją wiedzę i umiejętności przekazuje swoim lektorom, którzy uczą z takimi samymi standardami oraz efektami.

Adres: Mostowskiego 19A; Grójecka 194 (Warszawa)

Ukończyła Filologię Angielską na Uniwersytecie im. A.Mickiewicza w Poznaniu, Animację społeczno-kulturalną na Uniwersytecie Zielonogórskim oraz uzyskała dyplom Uniwersytetu Stirling w Szkocji - Scottish Vocational Qualification Level 2 Instructing Health and Fitness. Od 10 lat uczy języka angielskiego, pracowała jako Lektor w kilku szkołach językowych, m.in.: Empik School. Przez 4 lata pracowała też w UK w branży usługowej i hotelarskiej. Odwiedziła Szkocję, Anglię i Walię. Angielski opanowała na poziomie C2, potrafi wyrażać swoje myśli płynnie, spontanicznie i precyzyjnie. Jej zainteresowania to taniec, muzyka i dietetyka. 

 

Ukończył studia w Wielkiej Brytanii. Z zawodu PR-owiec. Później pracował przez 3 lata w USA na branży hotelarskiej oraz gastronomicznej. Kontaktowy, a na dodatek konkretny, wymagający od siebie i uczniów. Podróżował też wiele razy do Irlandii. Poznał wiele możliwych kultur oraz akcentów. Ulubione tematy Jakuba to: psychology, books, travels, oraz marketing.

 

Wychowała się i skończyła szkołę podstawową na Malcie (język urzędowy – angielski).
W liceum uczęszczała do klasy z wykładowym językiem angielskim.Przez wiele lat podczas studiów tłumaczyła teksty dla kwartalnika Kultura Współczesna.Nagrywała również głos do filmów edukacyjnych. Ma na koncie ponad 40 wystąpień publicznych w języku angielskim na międzynarodowych konferencjach.

 

Urodzony lingwista. Był otoczony językiem angielskim od najmłodszym lat, ucząc się książkowo i przez wchłanianie amerykańskich filmów i seriali. Ukończył studia w Wielkiej Brytanii (Barnfield College (Luton; England), a następnie przez 4 lata ukształtował się jako nauczyciel angielskiego już w Polsce. Wierzy że mając właściwe podejście można nauczyć każdego. Jego pasją jest polityka, historia i filozofia.

 

Kilka lat mieszkała za granicą (1 lata w USA i pół roku w UK). Ukończyła Filologię Angielską w Polsce. Podczas spotkania chętnie porusza tematy życiowe, a także te z zakresu psychologii, kulinariów, podróży i zdrowia. Business English nie jest jej obcy. Chętnie również porozmawia na temat samorozwoju, motywacji oraz popełnianiu błędów językowych.

 

Niesamowitą przygodę z językiem angielskim zacząłem od ósmego roku życia i wtedy już ten język bardzo polubiłem. Język angielski był ze mną obecny cały czas. Od najmłodszych lat słuchałem bardzo dużo muzyki rockowej, metalowej oraz rapowej w języku angielskim, oglądałem dużo seriali co pozwoliło mi się obyć z nim na codzień i zobaczyć jaki ten język jest w codziennym życiu. Później, swoją pasję do języka angielskiego połączyłem z tożsamym kierunkiem studiów (tj. anglistyka) oraz z pasją i zaangażowaniem do nauczania innych. Swoją pasję do języka angielskiego połączyłem równiez z hobby, czyli historią świata, krajów anglojęzycznych oraz ich kulturą.

Wychowała się w Wielkiej Brytanii, gdzie spędziła ponad 11 lat. Dzięki temu język angielski nie ma przed nią żadnych tajemnic. Niektórzy mylą ją z native speakerami z uwagi na swój język i akcent. W UK też przeszła całą swoją edukację od szkoły podstawowej aż do matury, którą zdała pod patronatem uniwersytetu Cambridge. Swoją pasję do literatury, kultury i historii brytyjskiej rozwija na studiach filologicznych. Stale chce zarażać innych zamiłowaniem do języka i kraju, który nazywa swoim domem.

 

 

Magister filologi angielskiej, która kilka ostatnich lat spędziła w UK, prowadząc własną firmę w branży beauty. Równolegle uczyła też języka angielskiego, zarówno Polaków oraz obcokrajowców z różnych części świata (face to face oraz przez Skype). Jej ulubione tematy to branża beauty, marketing, prezentacje oraz sprzedaż. Od lat również interesuje się psychologią behawioralną.  

Do poznania języka angielskiego zainspirował mnie jako dziecko mój ojciec, który władał biegle trzema językami obcymi. Poza językiem fascynowała mnie także kultura krajów anglojęzycznych więc otaczałem się anglojęzyczną muzyką, filmami, książkami a także oprogramowaniem. Moja pasja do języka i jego nauczania pozwoliła mi ukończyć studia anglistyczne o specjalności nauczycielskiej. Wielokrotnie podróżowałem do Irlandii gdzie szlifowałem swój język i poznałem go takim, jakim jest na co dzień. 

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Mam pytanie na temat
  • Dane osobowe
  • Pytania
  • Wiadomość

Ewelina Wesołowska

Specjalista ds. obsługi klienta

biuro@przelambariere.pl

Mostowskiego 19A,

91-027 Łódź

tel. +48 533 990 414 (Arek)

Ewelina Wesołowska