Lektorzy

arek

Właściciel szkoły językowej, aktywny lektor języka angielskiego oraz certyfikowany coach, który połączył coaching z nauką języka angielskiego. Po kilku latach intensywnej nauki indywidualnej ułożył model pracy z kursantem o nazwie T.E.L.L. M.E.(TM), którym posługują się wszyscy lektorzy PrzełamBarierę. Każda litera tego modelu oznacza krok/etap, który będzie blokował w dojściu do płynności językowej. Wiedzę o tym jak uczyć efektywnie przekazuje lektorom. W wyniku pracy z kursantami, własnych przemyśleń oraz rozmów ze specjalistami w zakresie psychoedukacji, napisał książkę "Jak przełamać barierę mówienia w języku obcym i nauczyć się płynnie mówić ?".

 

Ukończyła Filologię Angielską na Uniwersytecie im. A.Mickiewicza w Poznaniu, Animację społeczno-kulturalną na Uniwersytecie Zielonogórskim oraz uzyskała dyplom Uniwersytetu Stirling w Szkocji - Scottish Vocational Qualification Level 2 Instructing Health and Fitness. Od 10 lat uczy języka angielskiego, pracowała jako Lektor w kilku szkołach językowych, m.in.: Empik School. Przez 4 lata pracowała też w UK w branży usługowej i hotelarskiej. Odwiedziła Szkocję, Anglię i Walię. Angielski opanowała na poziomie C2, potrafi wyrażać swoje myśli płynnie, spontanicznie i precyzyjnie. Jej zainteresowania to taniec, muzyka i dietetyka. 

Magister filologii angielskiej o specjalności nauczycielskiej. Zainteresowanie i fascynację językiem angielskim pielęgnuje już od najmłodszych lat, a przez ostatnie kilka aktywnie uczy osoby dorosłe na każdym poziomie zaawansowania. W nauczaniu języka angielskiego uważa, że indywidualne i holistyczne podejście wynikające z potrzeb językowych kursantów oraz odpowiednie metody coachingu i zarządzanie motywacją, to najlepsze drogi prowadzące do sukcesu. Interesuje się historią, polityką, rozwojem i doskonaleniem swoich umiejętności językowych, a także piłką nożną.

Do poznania języka angielskiego zainspirował go jako dziecko ojciec, który władał biegle trzema językami obcymi. Poza językiem fascynowała go także kultura krajów anglojęzycznych więc otaczał się anglojęzyczną muzyką, filmami, książkami a także oprogramowaniem. Jego pasja do języka i  nauczania pozwoliła mu ukończyć studia anglistyczne o specjalności nauczycielskiej. Wielokrotnie podróżował do Irlandii gdzie szlifował swój język i poznał go takim, jakim jest na co dzień. 

Płynnie posługuje się trzema językami: angielskim, ukraińskim i rosyjskim, uczył się również włoskiego i norweskiego. Wie co to znaczy przełamywać bariery językowe zarówno jako uczeń jak i nauczyciel. Uczy języków obcych od 2015 roku. Krocząc ścieżką zawodową nie ominął branży IT, Designu oraz Event makingu. Od 2016 roku działa jako dziennikarz oraz interviewer.

Pasjonuje się sztuką, filozofią, teatrem oraz brytyjską kulturą dwudziestolecia międzywojennego.

Języka angielskiego uczy się od najmłodszych lat. Przez lata ćwiczył angielski, zdobył certyfikat TOEFL iBT, co doprowadziło go do wyjazdu do Korei Południowej, w której spędził rok, studiując i prowadząc konwersacje językowe z koreańskimi studentami i profesorami. Obecnie w trakcie studiów na kierunku zarządzania.

Prowadzi aktywny tryb życia, posiada rozległą wiedzę ogólną, ale chętnie uczy się nowych rzeczy. Interesuje się sportem, czyta dużo książek.

Zainteresowanie językiem angielskim pokazywała od wczesnych lat szkolnych. Już wtedy oglądała filmy oraz czytała w tym języku, dzięki czemu doskonale zna jego użycie codzienne. Później zaprowadziło ją to na studia – filologię angielską.

Jest osobą otwartą na ludzi i empatyczną. Chętnie porozmawia na temat życia codziennego, psychologii, sztuki oraz na wiele innych.

Interesuje się grą na fortepianie, kulturą, przekładem literackim oraz audiowizualnym.

Ukończyła lingwistykę stosowaną o specjalności translatorsko-nauczycielskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Dodatkowo o jej znajomości angielskiego zaświadcza certyfikat Cambridge English na najwyższym poziomie C2. Uczy angielskiego od 2014 roku.

Na co dzień posługuje się 3 językami – angielskim, francuskim i rosyjskim, a zatem dylematy i przeszkody wynikające z ich nauki nie są jej obce. Dzięki studiom i doświadczeniu nie tylko wie w jaki sposób nauczać języka, ale i w jaki sposób język obcy jest przyswajany – dlatego też stawia nacisk na praktykę oraz naturalne użycie języka. Interesuje się także literaturą, historią oraz przekładem audiowizualnym.

Jestem Native Speakerem urodzonym w Sydney, Australia. Mieszkałem w Sydney, Kopenhadze (Dania), Akrze w Ghana (zachodnia Afryka) i Warszawie. Rozmawiam w języku angielskim od urodzenia i ukończyłem wszystkie poziomy formalnej edukacji w języku angielskim. Zawsze pasjonowałem się językiem angielskim i z wielką radością chciałbym się podzielić tą pasją z innymi. Życzę wszystkim, aby zobaczyli wolność w podróżowaniu, pracy i życiu towarzyskim, jaką płynność w języku angielskim może przynieść na całym świecie.
Moje pasje to sport i zdrowy tryb życia.

Nauczyciel z powołania i zamiłowania. Jej wiodącą pasją od ponad dekady jest taniec, który stanowi podwaliny jej umiejętności pedagogicznych jak i językowych. To podczas licznych podróży, w tym do Los Angeles, wypracowała swój akcent, a wieloletnie doświadczenie bycia instruktorem tańca nadaje jej stylowi nauczania jakości. Certyfikowana w metodzie Direct English, jest studentką filologii angielskiej na kierunku kultura-media a profesjonalną nauką angielskiego zajmuje się już od dwóch lat.

Student International Business Administration (specjalizacje: zarządzanie, rachunkowość, ekonomia) na Uniwersytecie Viadrina w Niemczech. Językiem angielskim i niemieckim posługuje się bez żadnego wysiłku. Od 3 roku życia podjął się jego nauki i na dzień dzisiejszy angielski stał się praktycznie jego „pierwszym” językiem. Uwielbia oglądać filmy, czy też czytać o tematach takich jak filozofia, historia, biznes w tym także języku oraz lubi rozmawiać z ludźmi w języku angielskim, z którymi praktykuje swoje umiejętności od ponad 10 lat.

Studentka Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Technologiczno-Humanistycznym w Radomiu. Odbywa program Erasmus w Portugalii.
Językiem angielskim otacza się na co dzień od lat. Cały czas praktykuje poszerzanie wiedzy w jego zakresie, szukając niekonwencjonalnych, skutecznych i przyjemnych metod.
Każde zajęcia stara się przygotować indywidualnie pod Kursanta. Jej zajęcia są bezpiecznym miejscem, gdzie nie trzeba się bać popełniać błędów, tylko nauczyć się wyciągać z nich wnioski.
Pasjonuje się czytaniem literatury anglojęzycznej, oglądaniem filmów i seriali w języku angielskim, pływaniem, wycieczkami górskimi oraz podróżowaniem. Jest ciekawa świata, ludzi i stara się przekazać pozytywną energię.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Mam pytanie na temat
  • Dane osobowe
  • Pytania
  • Wiadomość

Ewelina Wesołowska

Specjalista ds. obsługi klienta

biuro@przelambariere.pl

Mostowskiego 19A,

91-027 Łódź

tel. +48 533 990 414 (Arek)

Ewelina Wesołowska