Lektorzy

Coach i lektor języka angielskiego. Uważa, że sama nauka języa angielskiego to za mało, by skutecznie nauczyć się języka, dlatego połączył naukę języka angielskiego z metodami coachingowymi.

On i jego lektorzy korzystają z narzędzi do wyznaczania celów, wzmacniania motywacji, pracy nad przełamaniem bariery oraz redukcją stresu podczas mówienia. Od 10 lat pasjonat i praktyk rozwoju osobistego.

Uważa, że nauka języka angielskiego jest prosta, tylko trzeba wiedzieć jak się do niej zabrać. Swoją wiedzę i umiejętności przekazuje swoim lektorom, którzy uczą z takimi samymi standardami oraz efektami.

Adres: Mostowskiego 19A; Grójecka 194 (Warszawa)

Ukończyła Filologię Angielską na Uniwersytecie im. A.Mickiewicza w Poznaniu, Animację społeczno-kulturalną na Uniwersytecie Zielonogórskim oraz uzyskała dyplom Uniwersytetu Stirling w Szkocji - Scottish Vocational Qualification Level 2 Instructing Health and Fitness. Od 10 lat uczy języka angielskiego, pracowała jako Lektor w kilku szkołach językowych, m.in.: Empik School. Przez 4 lata pracowała też w UK w branży usługowej i hotelarskiej. Odwiedziła Szkocję, Anglię i Walię. Angielski opanowała na poziomie C2, potrafi wyrażać swoje myśli płynnie, spontanicznie i precyzyjnie. Jej zainteresowania to taniec, muzyka i dietetyka. 

 

Wychowała się i skończyła szkołę podstawową na Malcie (język urzędowy – angielski).
W liceum uczęszczała do klasy z wykładowym językiem angielskim.Przez wiele lat podczas studiów tłumaczyła teksty dla kwartalnika Kultura Współczesna.Nagrywała również głos do filmów edukacyjnych. Ma na koncie ponad 40 wystąpień publicznych w języku angielskim na międzynarodowych konferencjach.

 

Kilka lat mieszkała za granicą (1 lata w USA i pół roku w UK). Ukończyła Filologię Angielską w Polsce. Podczas spotkania chętnie porusza tematy życiowe, a także te z zakresu psychologii, kulinariów, podróży i zdrowia. Business English nie jest jej obcy. Chętnie również porozmawia na temat samorozwoju, motywacji oraz popełnianiu błędów językowych.

 

Niesamowitą przygodę z językiem angielskim zaczął od ósmego roku życia i wtedy już ten język bardzo polubił. Język angielski był z nim obecny cały czas. Od najmłodszych lat słuchał bardzo dużo muzyki rockowej, metalowej oraz rapowej w języku angielskim, oglądał dużo seriali co pozwoliło mu się obyć z nim na co dzień i zobaczyć jaki ten język jest w codziennym życiu. Później, swoją pasję do języka angielskiego połączył z tożsamym kierunkiem studiów (tj. anglistyka) oraz z pasją i zaangażowaniem do nauczania innych. Swoją pasję do języka angielskiego połączył również z hobby, czyli historią świata, krajów anglojęzycznych oraz ich kulturą.

Wychowała się w Wielkiej Brytanii, gdzie spędziła ponad 11 lat. Dzięki temu język angielski nie ma przed nią żadnych tajemnic. Niektórzy mylą ją z native speakerami z uwagi na swój język i akcent. W UK też przeszła całą swoją edukację od szkoły podstawowej aż do matury, którą zdała pod patronatem uniwersytetu Cambridge. Swoją pasję do literatury, kultury i historii brytyjskiej rozwija na studiach filologicznych. Stale chce zarażać innych zamiłowaniem do języka i kraju, który nazywa swoim domem.

 

 

Magister filologi angielskiej, która kilka ostatnich lat spędziła w UK, prowadząc własną firmę w branży beauty. Równolegle uczyła też języka angielskiego, zarówno Polaków oraz obcokrajowców z różnych części świata (face to face oraz przez Skype). Jej ulubione tematy to branża beauty, marketing, prezentacje oraz sprzedaż. Od lat również interesuje się psychologią behawioralną.  

Do poznania języka angielskiego zainspirował go jako dziecko ojciec, który władał biegle trzema językami obcymi. Poza językiem fascynowała go także kultura krajów anglojęzycznych więc otaczał się anglojęzyczną muzyką, filmami, książkami a także oprogramowaniem. Jego pasja do języka i  nauczania pozwoliła mu ukończyć studia anglistyczne o specjalności nauczycielskiej. Wielokrotnie podróżował do Irlandii gdzie szlifował swój język i poznał go takim, jakim jest na co dzień. 

Ukończyła lingwistykę stosowaną o specjalności translatorsko-nauczycielskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Dodatkowo o jej znajomości angielskiego zaświadcza certyfikat Cambridge English na najwyższym poziomie C2. Uczy angielskiego od 2014 roku.

Na co dzień posługuje się 3 językami – angielskim, francuskim i rosyjskim, a zatem dylematy i przeszkody wynikające z ich nauki nie są jej obce. Dzięki studiom i doświadczeniu nie tylko wie w jaki sposób nauczać języka, ale i w jaki sposób język obcy jest przyswajany – dlatego też stawia nacisk na praktykę oraz naturalne użycie języka. Interesuje się także literaturą, historią oraz przekładem audiowizualnym.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Mam pytanie na temat
  • Dane osobowe
  • Pytania
  • Wiadomość

Ewelina Wesołowska

Specjalista ds. obsługi klienta

biuro@przelambariere.pl

Mostowskiego 19A,

91-027 Łódź

tel. +48 533 990 414 (Arek)

Ewelina Wesołowska