Lektorzy

arek

Właściciel szkoły językowej, aktywny lektor języka angielskiego oraz certyfikowany coach, który połączył coaching z nauką języka angielskiego. Po kilku latach intensywnej nauki indywidualnej ułożył model pracy z kursantem o nazwie T.E.L.L. M.E.(TM), którym posługują się wszyscy lektorzy PrzełamBarierę. Każda litera tego modelu oznacza krok/etap, który będzie blokował w dojściu do płynności językowej. Wiedzę o tym jak uczyć efektywnie przekazuje lektorom. W wyniku pracy z kursantami, własnych przemyśleń oraz rozmów ze specjalistami w zakresie psychoedukacji, napisał książkę "Jak przełamać barierę mówienia w języku obcym i nauczyć się płynnie mówić ?".

 

Ukończyła Filologię Angielską na Uniwersytecie im. A.Mickiewicza w Poznaniu, Animację społeczno-kulturalną na Uniwersytecie Zielonogórskim oraz uzyskała dyplom Uniwersytetu Stirling w Szkocji - Scottish Vocational Qualification Level 2 Instructing Health and Fitness. Od 10 lat uczy języka angielskiego, pracowała jako Lektor w kilku szkołach językowych, m.in.: Empik School. Przez 4 lata pracowała też w UK w branży usługowej i hotelarskiej. Odwiedziła Szkocję, Anglię i Walię. Angielski opanowała na poziomie C2, potrafi wyrażać swoje myśli płynnie, spontanicznie i precyzyjnie. Jej zainteresowania to taniec, muzyka i dietetyka. 

Magister filologii angielskiej o specjalności nauczycielskiej. Zainteresowanie i fascynację językiem angielskim pielęgnuje już od najmłodszych lat, a przez ostatnie kilka aktywnie uczy osoby dorosłe na każdym poziomie zaawansowania. W nauczaniu języka angielskiego uważa, że indywidualne i holistyczne podejście wynikające z potrzeb językowych kursantów oraz odpowiednie metody coachingu i zarządzanie motywacją, to najlepsze drogi prowadzące do sukcesu. Interesuje się historią, polityką, rozwojem i doskonaleniem swoich umiejętności językowych, a także piłką nożną.

Nauczyciel z powołania i zamiłowania. Jej wiodącą pasją od ponad dekady jest taniec, który stanowi podwaliny jej umiejętności pedagogicznych jak i językowych. To podczas licznych podróży, w tym do Los Angeles, wypracowała swój akcent, a wieloletnie doświadczenie bycia instruktorem tańca nadaje jej stylowi nauczania jakości. Certyfikowana w metodzie Direct English, jest studentką filologii angielskiej na kierunku kultura-media a profesjonalną nauką angielskiego zajmuje się już od dwóch lat.

Do poznania języka angielskiego zainspirował go jako dziecko ojciec, który władał biegle trzema językami obcymi. Poza językiem fascynowała go także kultura krajów anglojęzycznych więc otaczał się anglojęzyczną muzyką, filmami, książkami a także oprogramowaniem. Jego pasja do języka i  nauczania pozwoliła mu ukończyć studia anglistyczne o specjalności nauczycielskiej. Wielokrotnie podróżował do Irlandii gdzie szlifował swój język i poznał go takim, jakim jest na co dzień. 

Językiem angielskim pasjonuje się od najmłodszych lat. Z powodu jego wszędobylskiej obecności i wrodzonej ciekawości, czuła potrzebę znajomości znaczenia każdego słówka obcego, które napotkała.

Uzyskała certyfikat EF SET z najwyższym poziomem-C2. W planie na najbliższy czas ma rozpoczęcie studiów na kierunku lingwistyka.

Jest osobą bardzo empatyczną, a najbardziej uszczęśliwia ją pomaganie innym. Stąd (oraz z zamiłowania do języka) wybrała taką ścieżkę kariery jak lektor 😊

W wolnych chwilach spędza czas w social mediach, gdzie porusza się głównie po angielskojęzycznych kanałach. Dzięki temu stale łączy przyjemne z pożytecznym. Pasjonuje się psychologią i kognitywistyką. Oprócz zdobywania wiedzy, inne z moich hobby to aktorstwo, taniec i śpiew – jest artystyczną duszą 😉

Płynnie posługuje się trzema językami: angielskim, ukraińskim i rosyjskim, uczył się również włoskiego i norweskiego. Wie co to znaczy przełamywać bariery językowe zarówno jako uczeń jak i nauczyciel. Uczy języków obcych od 2015 roku. Krocząc ścieżką zawodową nie ominął branży IT, Designu oraz Event makingu. Od 2016 roku działa jako dziennikarz oraz interviewer.

Pasjonuje się sztuką, filozofią, teatrem oraz brytyjską kulturą dwudziestolecia międzywojennego.

Angielskiego uczy się nieprzerwanie od najmłodszych lat, w 2017 roku zdobyła certyfikat CAE.

Wcześniej studentka filologii ze specjalizacją tłumaczeniową z językiem chińskim, obecnie filologii angielskiej z językiem biznesu;) Dodatkowo uczy się jeszcze języka hiszpańskiego.

Na zajęciach chętnie porozmawia na tematy związane z zarządzaniem, marketingiem, mediami oraz modą i urodą.  Jest osobą cierpliwą i rzadko się denerwuje :)

Interesuje się kulturą i tradycją krajów azjatyckich. 

Języka angielskiego uczy się od najmłodszych lat. Przez lata ćwiczył angielski, zdobył certyfikat TOEFL iBT, co doprowadziło go do wyjazdu do Korei Południowej, w której spędził rok, studiując i prowadząc konwersacje językowe z koreańskimi studentami i profesorami. Obecnie w trakcie studiów na kierunku zarządzania.

Prowadzi aktywny tryb życia, posiada rozległą wiedzę ogólną, ale chętnie uczy się nowych rzeczy. Interesuje się sportem, czyta dużo książek.

Ukończyła lingwistykę stosowaną o specjalności translatorsko-nauczycielskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Dodatkowo o jej znajomości angielskiego zaświadcza certyfikat Cambridge English na najwyższym poziomie C2. Uczy angielskiego od 2014 roku.

Na co dzień posługuje się 3 językami – angielskim, francuskim i rosyjskim, a zatem dylematy i przeszkody wynikające z ich nauki nie są jej obce. Dzięki studiom i doświadczeniu nie tylko wie w jaki sposób nauczać języka, ale i w jaki sposób język obcy jest przyswajany – dlatego też stawia nacisk na praktykę oraz naturalne użycie języka. Interesuje się także literaturą, historią oraz przekładem audiowizualnym.

Studentka Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Technologiczno-Humanistycznym w Radomiu. Odbywa program Erasmus w Portugalii.
Językiem angielskim otacza się na co dzień od lat. Cały czas praktykuje poszerzanie wiedzy w jego zakresie, szukając niekonwencjonalnych, skutecznych i przyjemnych metod.
Każde zajęcia stara się przygotować indywidualnie pod Kursanta. Jej zajęcia są bezpiecznym miejscem, gdzie nie trzeba się bać popełniać błędów, tylko nauczyć się wyciągać z nich wnioski.
Pasjonuje się czytaniem literatury anglojęzycznej, oglądaniem filmów i seriali w języku angielskim, pływaniem, wycieczkami górskimi oraz podróżowaniem. Jest ciekawa świata, ludzi i stara się przekazać pozytywną energię.

Jest Native Speakerem urodzonym w Sydney, Australia. Mieszkał w Sydney, Kopenhadze (Dania), Akrze w Ghana (zachodnia Afryka) i Warszawie. Rozmawia w języku angielskim od urodzenia i ukończył wszystkie poziomy formalnej edukacji w języku angielskim. Zawsze pasjonował się językiem angielskim i z wielką radością chciałby się podzielić tą pasją z innymi. Życzy wszystkim, aby zobaczyli wolność w podróżowaniu, pracy i życiu towarzyskim, jaką płynność w języku angielskim może przynieść na całym świecie.
Jego pasje to sport i zdrowy tryb życia.

Angielskiego uczyła się od dziecka, posiada kanadyjskie obywatelstwo, swoje dzieciństwo spędziła w Kanadzie w Kitchener (okolice Toronto).

Ukończyła przekładoznawstwo na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie oraz translatorykę angielską z niemieckim na PWSZ w Nowym Sączu, wzięła też udział w wymianie studenckiej Erasmus na Słowacji.

Angielskiego naucza od 2014 r.

Jest osobą otwartą i kreatywną. Zawsze stara się przygotować lekcje w taki sposób, aby były one owocne i interesujące. Wierzy w to, że każdy, nawet osoba która twierdzi iż nigdy nie będzie w stanie nauczyć się innego języka, może to zrobić.

Sama posługuje się angielskim i niemieckim, zna też podstawy rosyjskiego, chorwackiego i słowackiego, a niedawno zaczęła uczyć się portugalskiego. Dzięki temu wie, na jakie przeszkody można natrafić podczas nauki obcego języka i w jaki sposób je pokonać.

Uwielbia podróżować. Interesuje się grami komputerowymi i planszowymi, sztuką cyfrową, modelowaniem 3D, literaturą (w szczególności twórczością Stephena Kinga) oraz filmami. Jej ulubionym sportem jest airsoft.

Od dziecka mieszkał we Włoszech. Posługuje się płynnie 3 językami: angielskim, włoskim i niemieckim.

Lubi podróże :) Odwiedził kilka krajów europejskich (był między innymi w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Austrii) jak również Stany Zjednoczone i Kanadę.

Posiada certyfikat CAE, obecnie studiuje stosunki międzynarodowe w języku angielskim.

Wierzy, że nie ma rzeczy niemożliwych jeśli chodzi o naukę i jest przekonany, że najlepszym sposobem na naukę języka jest aktywne używanie go i mówienie jak najwięcej od samego początku nauki.

Jego główne zainteresowania to historia, geografia, polityka, sport, kosmos, światowa sytuacja geopolityczna, literatura i oczywiście języki.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Mam pytanie na temat

  • Dane osobowe
  • Pytania
  • Wiadomość

   Ewelina Wesołowska

   Specjalista ds. obsługi klienta

   biuro@przelambariere.pl

   Mostowskiego 19A,

   91-027 Łódź

   tel. +48 533 990 414 (Arek)

   Ewelina Wesołowska