Lektorzy

Ukończyła Filologię Angielską na Uniwersytecie im. A.Mickiewicza w Poznaniu, Animację społeczno-kulturalną na Uniwersytecie Zielonogórskim oraz uzyskała dyplom Uniwersytetu Stirling w Szkocji - Scottish Vocational Qualification Level 2 Instructing Health and Fitness. Od 10 lat uczy języka angielskiego, pracowała jako Lektor w kilku szkołach językowych, m.in.: Empik School. Przez 4 lata pracowała też w UK w branży usługowej i hotelarskiej. Odwiedziła Szkocję, Anglię i Walię. Angielski opanowała na poziomie C2, potrafi wyrażać swoje myśli płynnie, spontanicznie i precyzyjnie. Jej zainteresowania to taniec, muzyka i dietetyka. 

 

Wychowała się i skończyła szkołę podstawową na Malcie (język urzędowy – angielski).
W liceum uczęszczała do klasy z wykładowym językiem angielskim.Przez wiele lat podczas studiów tłumaczyła teksty dla kwartalnika Kultura Współczesna.Nagrywała również głos do filmów edukacyjnych. Ma na koncie ponad 40 wystąpień publicznych w języku angielskim na międzynarodowych konferencjach.

 

Niesamowitą przygodę z językiem angielskim zaczął od ósmego roku życia i wtedy już ten język bardzo polubił. Język angielski był z nim obecny cały czas. Od najmłodszych lat słuchał bardzo dużo muzyki rockowej, metalowej oraz rapowej w języku angielskim, oglądał dużo seriali co pozwoliło mu się obyć z nim na co dzień i zobaczyć jaki ten język jest w codziennym życiu. Później, swoją pasję do języka angielskiego połączył z tożsamym kierunkiem studiów (tj. anglistyka) oraz z pasją i zaangażowaniem do nauczania innych. Swoją pasję do języka angielskiego połączył również z hobby, czyli historią świata, krajów anglojęzycznych oraz ich kulturą.

Magister filologi angielskiej, która kilka ostatnich lat spędziła w UK, prowadząc własną firmę w branży beauty. Równolegle uczyła też języka angielskiego, zarówno Polaków oraz obcokrajowców z różnych części świata (face to face oraz przez Skype). Jej ulubione tematy to branża beauty, marketing, prezentacje oraz sprzedaż. Od lat również interesuje się psychologią behawioralną.  

Do poznania języka angielskiego zainspirował go jako dziecko ojciec, który władał biegle trzema językami obcymi. Poza językiem fascynowała go także kultura krajów anglojęzycznych więc otaczał się anglojęzyczną muzyką, filmami, książkami a także oprogramowaniem. Jego pasja do języka i  nauczania pozwoliła mu ukończyć studia anglistyczne o specjalności nauczycielskiej. Wielokrotnie podróżował do Irlandii gdzie szlifował swój język i poznał go takim, jakim jest na co dzień. 

Od dzieciństwa interesowała się językiem angielskim - oglądała w tym języku filmy, czytała komiksy i książki, ale też rozmawiała z obcokrajowcami na forach internetowych. Fascynacja językiem zaprowadziła ją na studia, gdzie ugruntowała swoją wiedzę oraz uzyskała tytuł magistra filologii angielskiej.

Podczas spotkań pomoże w odnalezieniu wewnętrznych źródeł motywacji do nauki, oraz chętnie porozmawia na temat podróży, ekologii, oraz popkultury.

Płynnie posługuje się trzema językami: angielskim, ukraińskim i rosyjskim, uczył się również włoskiego i norweskiego. Wie co to znaczy przełamywać bariery językowe zarówno jako uczeń jak i nauczyciel. Uczy języków obcych od 2015 roku. Krocząc ścieżką zawodową nie ominął branży IT, Designu oraz Event makingu. Od 2016 roku działa jako dziennikarz oraz interviewer.

Pasjonuje się sztuką, filozofią, teatrem oraz brytyjską kulturą dwudziestolecia międzywojennego.

Języka angielskiego uczy się od najmłodszych lat. Przez lata ćwiczył angielski, zdobył certyfikat TOEFL iBT, co doprowadziło go do wyjazdu do Korei Południowej, w której spędził rok, studiując i prowadząc konwersacje językowe z koreańskimi studentami i profesorami. Obecnie w trakcie studiów na kierunku zarządzania.

Prowadzi aktywny tryb życia, posiada rozległą wiedzę ogólną, ale chętnie uczy się nowych rzeczy. Interesuje się sportem, czyta dużo książek.

Zainteresowanie językiem angielskim pokazywała od wczesnych lat szkolnych. Już wtedy oglądała filmy oraz czytała w tym języku, dzięki czemu doskonale zna jego użycie codzienne. Później zaprowadziło ją to na studia – filologię angielską.

Jest osobą otwartą na ludzi i empatyczną. Chętnie porozmawia na temat życia codziennego, psychologii, sztuki oraz na wiele innych.

Interesuje się grą na fortepianie, kulturą, przekładem literackim oraz audiowizualnym.

Ukończyła lingwistykę stosowaną o specjalności translatorsko-nauczycielskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Dodatkowo o jej znajomości angielskiego zaświadcza certyfikat Cambridge English na najwyższym poziomie C2. Uczy angielskiego od 2014 roku.

Na co dzień posługuje się 3 językami – angielskim, francuskim i rosyjskim, a zatem dylematy i przeszkody wynikające z ich nauki nie są jej obce. Dzięki studiom i doświadczeniu nie tylko wie w jaki sposób nauczać języka, ale i w jaki sposób język obcy jest przyswajany – dlatego też stawia nacisk na praktykę oraz naturalne użycie języka. Interesuje się także literaturą, historią oraz przekładem audiowizualnym.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Mam pytanie na temat
  • Dane osobowe
  • Pytania
  • Wiadomość

Ewelina Wesołowska

Specjalista ds. obsługi klienta

biuro@przelambariere.pl

Mostowskiego 19A,

91-027 Łódź

tel. +48 533 990 414 (Arek)

Ewelina Wesołowska