Lektorzy

Coach i lektor języka angielskiego. Uważa, że sama nauka języa angielskiego to za mało, by skutecznie nauczyć się języka, dlatego połączył naukę języka angielskiego z metodami coachingowymi.

On i jego lektorzy korzystają z narzędzi do wyznaczania celów, wzmacniania motywacji, pracy nad przełamaniem bariery oraz redukcją stresu podczas mówienia. Od 10 lat pasjonat i praktyk rozwoju osobistego.

Uważa, że nauka języka angielskiego jest prosta, tylko trzeba wiedzieć jak się do niej zabrać. Swoją wiedzę i umiejętności przekazuje swoim lektorom, którzy uczą z takimi samymi standardami oraz efektami.

Adres: Mostowskiego 19A 

Ukończyła Filologię Angielską na Uniwersytecie im. A.Mickiewicza w Poznaniu, Animację społeczno-kulturalną na Uniwersytecie Zielonogórskim oraz uzyskała dyplom Uniwersytetu Stirling w Szkocji - Scottish Vocational Qualification Level 2 Instructing Health and Fitness. Od 10 lat uczy języka angielskiego, pracowała jako Lektor w kilku szkołach językowych, m.in.: Empik School. Przez 4 lata pracowała też w UK w branży usługowej i hotelarskiej. Odwiedziła Szkocję, Anglię i Walię. Angielski opanowała na poziomie C2, potrafi wyrażać swoje myśli płynnie, spontanicznie i precyzyjnie. Jej zainteresowania to taniec, muzyka i dietetyka. 

Łódź/online

Ukończył studia w Wielkiej Brytanii. Z zawodu PR-owiec. Później pracował przez 3 lata w USA na branży hotelarskiej oraz gastronomicznej. Kontaktowy, a na dodatek konkretny, wymagający od siebie i uczniów. Podróżował też wiele razy do Irlandii. Poznał wiele możliwych kultur oraz akcentów. Ulubione tematy Jakuba to: psychology, books, travels, oraz marketing.

Adres: Ryżowa (Ursus)

Wychowała się i skończyła szkołę podstawową na Malcie (język urzędowy – angielski).
W liceum uczęszczała do klasy z wykładowym językiem angielskim.Przez wiele lat podczas studiów tłumaczyła teksty dla kwartalnika Kultura Współczesna.Nagrywała również głos do filmów edukacyjnych. Ma na koncie ponad 40 wystąpień publicznych w języku angielskim na międzynarodowych konferencjach.

Adres: Studzińskiego (Radogoszcz Wschód)

Kasia to pogodna mieszanka introwertyka z ekstrawertykiem. Z doświadczenia wie, jak ważne w nauce języka jest indywidualne podejście do ucznia. Uwielbia stawiać uczniom poprzeczkę wysoko. Jej ulubione tematy to Human Resources i rekrutacja. Dzięki podróżom do UK i USA (spędziła tam prawie 2 lata) Kasia miała możliwość całkowicie zanurzyć się w języku i otoczeniu. Ukończyła studia Filologiczne w Poznaniu, a dziś mieszka w Krakowie.

Adres: Juliusza Lea (Krowodrza i Bronowice)

Urodzony lingwista. Był otoczony językiem angielskim od najmłodszym lat, ucząc się książkowo i przez wchłanianie amerykańskich filmów i seriali. Ukończył studia w Wielkiej Brytanii (Barnfield College (Luton; England), a następnie przez 4 lata ukształtował się jako nauczyciel angielskiego już w Polsce. Wierzy że mając właściwe podejście można nauczyć każdego. Jego pasją jest polityka, historia i filozofia.

Online

Kilka lat mieskała za granicą (1 lata w USA i pół roku w UK). Ukończyła Filologię Angielską w Polsce. Podczas spotkania chętnie porusza tematy życiowe, a także te z zakresu psychologii, kulinariów, podróży i zdrowia. Business English nie jest jej obcy. Chętnie również porozmawia na temat samorozwoju, motywacji oraz popełnianiu błędów językowych.

Adres: Lelewela 1

 

Niesamowitą przygodę z językiem angielskim zacząłem od ósmego roku życia i wtedy już ten język bardzo polubiłem. Język angielski był ze mną obecny cały czas. Od najmłodszych lat słuchałem bardzo dużo muzyki rockowej, metalowej oraz rapowej w języku angielskim, oglądałem dużo seriali co pozwoliło mi się obyć z nim na codzień i zobaczyć jaki ten język jest w codziennym życiu. Później, swoją pasję do języka angielskiego połączyłem z tożsamym kierunkiem studiów (tj. anglistyka) oraz z pasją i zaangażowaniem do nauczania innych. Swoją pasję do języka angielskiego połączyłem równiez z hobby, czyli historią świata, krajów anglojęzycznych oraz ich kulturą.

Adres: Wielkopolska

Wychowała się w Wielkiej Brytanii, gdzie spędziła ponad 11 lat. Dzięki temu język angielski nie ma przed nią żadnych tajemnic. Niektórzy mylą ją z native speakerami z uwagi na swój język i akcent. W UK też przeszła całą swoją edukację od szkoły podstawowej aż do matury, którą zdała pod patronatem uniwersytetu Cambridge. Swoją pasję do literatury, kultury i historii brytyjskiej rozwija na studiach filologicznych. Stale chce zarażać innych zamiłowaniem do języka i kraju, który nazywa swoim domem.

 

 

Magister filologi angielskiej, która kilka ostatnich lat spędziła w UK, prowadząc własną firmę w branży beauty. Równolegle uczyła też języka angielskiego, zarówno Polaków oraz obcokrajowców z różnych części świata (face to face oraz przez Skype). Jej ulubione tematy to branża beauty, marketing, prezentacje oraz sprzedaż. Od lat również interesuje się psychologią behawioralną.  

Adres: Kazimierza Porębskiego

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Mam pytanie na temat
  • Dane osobowe
  • Pytania
  • Wiadomość

Ewelina Wesołowska

Specjalista ds. obsługi klienta

biuro@przelambariere.pl

Mostowskiego 19A,

91-027 Łódź

tel. +48 533 990 414 (Arek)

Ewelina Wesołowska