Poznaj system do nauki słownictwa, który pozwala Poliglotom dojść od ZERA do swobody językowej w zaledwie 90 dni

Podejmij 75 dniowe wyzwanie - ,,Active English’’ i ucz się tylko 30 min dziennie, a będziesz używać podczas ROZMOWY i rozumieć aż 80% języka obcego!!!

Drogi Czytelniku.

Na pewno już kiedyś słyszałeś, że jeżeli poznasz 1000 najpopularniejszych słów po angielsku to będziesz rozumiał aż 80% języka obcego. 

Jednak założę się, że nikt nie powiedział Ci o tym, że bez odpowiedniego treningu, w dalszym ciągu nie będziesz potrafił ich użyć w trakcie rozmowy.

Jeżeli chciałbyś się dowiedzieć, jak ucząc się zaledwie 30 min dziennie, przyswajać 400 nowych słów na miesiąc, tak, aby móc z nich później swobodnie korzystać podczas rozmowy. 

To pokażę Ci jak robią to poligloci!

Zgaduję, że pewnie już próbowałeś wykuć na pamięć 1000 najpopularniejszych słów po angielsku. Uczyłeś się ich z listy słówek, zeszytu, a może nawet za pomocą fiszek. Próbowałeś mnemotechnik i różnych aplikacji do nauki języka angielskiego. Rozwiązywałeś tony kserówek z gramatyki, coś czytałeś i oglądałeś filmy po angielsku. Pewnie potrafisz coś napisać, przeczytać a nawet posłuchać i to zrozumieć. Niestety, gdy chcesz coś powiedzieć to tylko się zacinasz, stresujesz i zapominasz wszystkiego czego zdołałeś się nauczyć.

Pokażę Ci jak ucząc się zaledwie 30 min dziennie za pomocą systemu ,,Active English’’, możesz w 75 dni zacząć używać podczas rozmowy i rozumieć aż 80% języka!

Skąd jestem pewien że możesz osiągnąć takie efekty? 

Już od 7 lat jestem właścicielem szkoły językowej, spędziłem ponad 8200 godzin na uczeniu indywidualnym oraz zarządzam cały zespołem lektorów. 

Pomogłem 700 Specjalistom, Przedsiębiorcom, oraz Ekspertom nauczyć się płynnie mówić po angielsku.

Przeprowadziłem wywiady z najbardziej znanymi poliglotami w Polsce.

Wywiad z poliglotą - Konrad Jerzak Vel Dobosz

Wywiad z poliglotą - Piotr Kruk

Wywiad z poliglotą - Bartosz Czekała

Dziś już wiem praktycznie wszystko o skutecznej nauce języka angielskiego i nie mówię tego, aby się chwalić! Mówię to, po to, aby ustrzec Cię przed błędami, dzięki którym straciłem 11 lat na naukę i nadal nie potrafiłem wykrztusić z siebie paru zdań po angielsku...

Dlaczego nie miałem efektów?

Moja Historia:

Moja przygoda z nauką mówienia po angielsku zaczęła się 8 lat temu, kiedy wyjechałem do USA.

Na początku byłem podekscytowany i przekonany, że świetnie sobie poradzę.

W końcu uczyłem się języka angielskiego już dobrych 11 lat.

Niestety po dotarciu na miejsce moje oczekiwania i umiejętności zderzyły się z rzeczywistością.

Nie potrafiłem wykrztusić z siebie kilku poprawnych zdań po angielsku.

Byłem wtedy zaskoczony i nie wiedziałem dlaczego tak się dzieje. 

Przecież podejmując decyzje o wyjeździe byłem przekonany, że po tylu latach nauki świetnie sobie poradzę. 

Niestety po dotarciu na miejsce szybko przekonałem się, jak mało potrafię. 

Byłem wtedy przerażony i chciałem wracać do domu.

Zamiast mówić po angielsku i płynnie się komunikować, tylko się zacinałem.

Gdy miałem coś powiedzieć, w mojej głowie pojawiała się pustka.

Nagle zapomniałem wszystkich słów i zwrotów, których się nauczyłem.

Zaczynałem się pocić i stresować.

A z każdą kolejną próbą porozumienia się byłem tylko coraz bardziej zestresowany i poirytowany całą tą sytuacją.

Nie rozumiałem wtedy, co jest ze mną nie tak!

Przecież uczyłem się języka już tyle lat!

W szkole, na kursach, z korepetytorem, a nawet w grupach językowych.

Rozwiązywałem tony zadań i kserówek z gramatyki.

Tworzyłem listy słówek, próbowałem mnemotechnik.

Wykułem na pamięć 1000, 2000, a nawet 3000 najpopularniejszych słów po angielsku.

Potrafiłem coś napisać, przeczytać, posłuchać i to zrozumieć, ale nie wiedzieć czemu, gdy chciałem coś powiedzieć w mojej głowie pojawiała się pustka.

Dodatkowo cały czas dręczyło mnie jedno pytanie:

,,Co jest ze mną nie tak? Może nie mam talentu językowego albo po prostu nie nadaję się do nauki języków obcych?’’

Po tygodniu męczarni i życia w ciągłym stresie miałem już tego wszystkiego serdecznie dość.

Chciałem to wszystko rzucić i wrócić do domu.

Całe szczęście, że postanowiłem wtedy tak łatwo się nie poddawać i dałem sobie ostatnią szansę.

Wiedziałem, że nie mogę tak po prostu zrezygnować i zaprzepaścić 11 lat nauki. 

Tysiące godzin spędzonych na nauce słów, gramatyki i na zajęciach.

Tysiące złotych wydanych na książki, kursy, lekcje z korepetytorem i zajęcia w grupach językowych.

Miałem wtedy świadomość, że gdybym tak po prostu się poddał, cały ten wysiłek, czas i pieniądze.

Dlatego postanowiłem dać sobie ostatnią szansę. 

Pomyślałem sobie, że jeżeli przejrzę wszystkie książki, kursy i badania o efektywnej nauce języka angielskiego oraz zmienię swój dotychczasowy sposób nauki i w dalszym ciągu nie nauczę się MÓWIĆ po angielsku to mogę z czystym sumieniem sobie odpuścić i stwierdzić, że faktycznie nie nadaję się do nauki języków obcych.

Tak jak postanowiłem, tak też zrobiłem.

Zakopałem się w książkach, kursach i badaniach na kolejnych kilka tygodni. 

Długo szukałem i nie mogłem znaleźć nic konkretnego.

Aż pewnego razu trafiłem na artykuł naukowy, który mówił o  metodach wykorzystywanych przez poliglotów do nauki słownictwa.

Jak się później okazało, odkryłem wtedy trzy kluczowe błędy, przez które nie potrafiłem wykorzystać w trakcie rozmowy słów, których się uczyłem.

Niestety na początku byłem do nich trochę sceptycznie nastawiony.

W końcu to metody wykorzystywane przez poliglotów, Ja nie jestem poliglotą. Nie mam talentu językowego ani żadnych specjalnych zdolności do nauki języków obcych.

W głowie miałem mnóstwo wątpliwości i długo biłem się z myślami. Aż doszedłem do wniosku, że nie mam innego wyjścia, jak tylko spróbować tych metod i zobaczyć jakie będą efekty.

Całe szczęście, że wtedy nie przeszedłem obok tych informacji obojętnie.

Już zaledwie po 2 tygodniach stosowania tych metod, zauważyłem ogromną różnicę!

Potrafiłem swobodnie używać w trakcie rozmowy słów, których się uczyłem.

Wiedziałem wtedy, że to był strzał w dziesiątkę i mogę nauczyć się swobodnie komunikować po angielsku.

Udało mi się wtedy zlokalizować trzy najpoważniejsze błędy, które wpływały na to, że nie mogłem swobodnie korzystać w trakcie rozmowy ze słownictwa, którego wcześniej się nauczyłem.

Oraz co ważniejsze, trzy metody ich eliminacji, na których podstawie powstał rdzeń mojego autorskiego systemu ,,Active English’’

Błąd Nr 1 - Ciągłą nauka bez utrwalania zdobytej wiedzy. 

BADANIA: (Craik i Watkins, 1973)


 • Jest to błąd, który powoduje, że tylko tracimy swój czas, zamiast faktycznie się uczyć. Aby efektywnie zapamiętywać słowa czy zwroty w języku obcym, musisz zrozumieć jak działa nasza pamięć, oraz czym jest proces gwałtownego zapominania. Co ważniejsze, jak go skutecznie wyeliminować.

 • Popatrz, jeżeli uczysz się w taki sposób, że po kilka razy czytasz listę słówek, a za jakiś czas w ramach powtórki, znów bierzesz tę samą listę, to muszę Cię niestety uświadomić że tylko tracisz swój czas.

  • Jeżeli wielokrotnie czytasz słówka, które chcesz zapamiętać, to tylko wprowadzasz informacje do pamięci. Nowo powstałe ślady pamięciowe poprzez ten sposób nauki są bardzo słabe. Co ważniejsze 10 minut po zakończeniu takiej nauki, rozpoczyna się proces gwałtownego zapominania, który powoduje, że godzinę zdążysz już zapomnieć 50% materiału, którego się nauczyłeś. Chyba, że wykonasz powtórkę materiału i wzmocnisz nowo powstałe ślady pamięciowe.

  • Dlatego zamiast czytać i powtarzać w nieskończoność te same słowa czy zwroty, powinieneś przeczytać je tylko raz i od razu po zakończonej nauce, wykonać powtórkę materiału. Pamiętaj jednak, że skuteczna powtórka nie polega na ponownej nauce, a na wyciąganiu informacji z pamięci.

  • Dobrze wykonana, wzmocni Twoje nowo powstałe połączenia między neuronami. To spowoduje, że wiedza zostanie z Tobą na dłużej i nie będziesz musiał uczyć się wszystkiego na nowo.

  Błąd Nr 2 - Wkuwanie na pamięć, bez trenowania różnych kontekstów. 

  BADANIA: (Laufer i Hulstijn, 2001:2014)


  • Główny błąd, przez który ludzie nie potrafią używać w trakcie rozmowy 90% słów i zwrotów, których się nauczyli, jest taki, że podczas nauki nie umieszczają informacji, w konkretnych kontekstach.

  • Jeżeli twoja nauka nie polega tylko na wielokrotnym czytaniu listy słówek, ale starasz sobie przypominać słowa i frazy, których się uczysz. To zapamiętasz te informacje na bardzo długo. Niestety, w dalszym ciągu nie będziesz w stanie swobodnie korzystać z nich w trakcie rozmowy. Ponieważ twój mózg zapamięta tylko polskie - angielskie odpowiedniki słów, których się uczyłeś. Dlatego nie będzie ich w stanie powiązać z różnymi kontekstami zdań, które będziesz chciał budować w trakcie rozmowy. Dzieje się tak, ponieważ twój mózg nie przeszedł odpowiedniego treningu i nie miał okazji powiązać różnych kontekstów z tym słowem. 

  • Dlatego, jeżeli chcesz w trakcie rozmowy swobodnie korzystać ze słów, których się nauczyłeś, podczas powtórki musisz, umieszczać wszystkie słowa, które sobie przypominasz w różnych kontekstach, najlepiej tych, których będziesz chciał później użyć podczas konwersacji. Dzięki temu, w trakcie rozmowy, gdy pojawi się dany kontekst, bez problemu będziesz korzystał ze słów, których zdołałeś się wcześniej nauczyć.  

  • Twój mózg bez problemu będzie w stanie rozpoznać znaczenie różnych słów w różnych konfiguracjach, umiejscowionych w różnych kontekstach. Będzie działo się to automatycznie, dlatego nie będziesz miał żadnego problemu z komunikacją w języku obcym. Co ważniejsze, będziesz mógł się wtedy skupić na tym, jaką informacje chcesz przekazać, zamiast denerwować się, że masz pustkę w głowie i nic nie możesz sobie przypomnieć.

   Błąd Nr 3 - Brak aktywnego treningu aparatu mowy i pamięci słuchowej. 

   BADANIA: (Slamecka i Graf, 1978)


   • Większość osób uczących się słów i fraz podczas nauki czyta oraz powtarza dane słowa i zwroty w myślach. Niestety podczas takiej nauki angażujemy o wiele mniej różnych obszarów mózgu do zakodowania tych informacji. To powoduje, że wytwarzamy dużo słabsze ślady pamięciowe i nie nauczymy się tych słów i zwrotów zbyt dobrze.

   • Co więcej, powtarzając dane słowa tylko w pamięci nie trenujemy naszego aparatu mowy. Będzie to skutkowało problemami z poprawną wymową danego słowa, ponieważ nasz aparat mowy nie przeszedł odpowiedniego treningu oraz nie mieliśmy okazji wyłapać i skorygować naszych błędów.

   • Mało tego, czytając i powtarzając dane słowa tylko w myślach, nie trenujemy naszej pamięci słuchowej, co powoduje problem ze zrozumieniem słów i zwrotów, wypowiadanych przez naszego rozmówcę. 

   • Dlatego, jeżeli chcemy zapamiętywać łatwiej i na dłużej, wszystkie słowa i frazy, których uczymy się oraz co ważniejsze chcemy poprawnie wypowiadać i rozumieć znaczenie słów i fraz używanych przez naszego rozmówcę, musimy zacząć aktywnie wykorzystywać nasz aparat mowy oraz pamięć słuchową w trakcie nauki. Zamiast czytać i powtarzać dane słowa i zwroty w myślach, należy wypowiadać je na głos oraz odsłuchiwać poprawnej wymowy native speakera lub lektora językowego oraz na bieżąco korygować  wymowę. Taka nauka poskutkuje automatycznym posługiwaniem się i rozumieniem języka. 

   Po odkryciu tych informacji wiedziałem już, że to nie ze mną było coś nie tak, tylko ze sposobem jakim uczyłem się przez ostatnie lata.

   Podekscytowany tym faktem, chciałem jak najszybciej zabrać się za naukę i zacząć swobodnie komunikować się po angielsku.

   Pomyślałem wtedy że najszybszą drogą będzie przetrenowanie 1000 najpopularniejszych słów z pomocą mojego nowego systemu.

   W końcu, jeżeli nauczysz się 1000 najpopularniejszych słów to będziesz rozumiał aż 80% języka obcego, ale nikt nie mówi o tym że bez odpowiedniego treningu nie będziesz ich mógł wykorzystać w trakcie rozmowy.

   Nauczyłem się na pamięć nie tylko 1000, ale aż 3000 najpopularniejszych słów. I co z tego, jeżeli nie mogłem ich użyć w trakcie rozmowy?

   Dlatego, postanowiłem nauczyć się 1000 najpopularniejszych słów za pomocą metod poliglotów, tak, aby jak najszybciej zacząć swobodnie rozmawiać po angielsku.

   Nie chciałem tracić ani sekundy, dlatego czym prędzej ułożyłem nowy plan nauki i zacząłem intensywną naukę. 

   Niestety po kilku tygodniach zaczęły pojawiać się nowe problemy.

   Cała nauka była zbyt chaotyczna i strasznie zdezorganizowana. 

   Nie wiedziałem co i kiedy powinienem powtarzać.

   Spędzałem z zeszytem i listą słówek po kilka godzin dziennie…

   Dodatkowo musiałem kiedyś chodzić do pracy.

   Ledwo starczało mi czasu na sen. Nie mówiąc już o sporcie, hobby czy odpoczynku.

   Musiałem coś z tym zrobić, ponieważ nie byłem w stanie tak dalej funkcjonować.

   Widziałem, że muszę znaleźć coś, co pomoże mi ogarnąć cały ten chaos i skrócić mój czas nauki.

   Dlatego postanowiłem przeanalizować sprawę na nowo.

   Analizowałem, szukałem, testowałem, aż w końcu znalazłem rozwiązanie mojego problemu.

   A tym cudownym rozwiązaniem było wdrożenie ,,Systemu powtórkowego opartego o algorytm spaced repetition’’.

   ,,System powtórkowy oparty o algorytm spaced repetition’’

   BADANIA: (Roediger Henry i Karpicke Jeffrey, 2006)


   • Aby zapamiętać jakieś słowa czy frazy na stałe, nie wystarczy tylko jedna powtórka. Trzeba będzie je sobie przypomnieć co najmniej kilka razy. Dobra informacja jest taka, że za każdym kolejnym razem Twoje ślady pamięciowe stają się coraz silniejsze. Oznacza to, że z każdą kolejną powtórką zapamiętujesz je na coraz dłużej i będzie Ci coraz łatwiej z nich korzystać. 

   • Musisz jednak pamiętać, że nasza pamięć działa w taki sposób, że niektóre słowa zapamiętujemy łatwiej, inne trudniej. Ucząc się z kartki, będziemy powtarzać niektóre słowa zbyt często i tracić czas na niepotrzebnie powtórki. Z drugiej strony, te słowa, które nie będą chciały nam utkwić w pamięci, będziemy powtarzać zbyt rzadko. Poskutkuje to tym, że nie nauczymy się ich zbyt dobrze.

   • Dlatego potrzebujemy systemu, który powie nam kiedy powinniśmy powtarzać różne słowa czy frazy. Tak, abyś nie tracił czasu na bezsensowne powtórki tych słów, które pamiętasz oraz poświęcił odpowiednią ilość czasu, na te słowa, których częściej zapominasz. Po prostu: jedne słowa będziesz powtarzał częściej, inne rzadziej. Co ważniejsze, nie będziesz musiał się nawet nad tym zastanawiać, ponieważ system zrobi to za ciebie.

   • Twoim jedynym zadaniem będzie codzienna powtórka tego, co każe Ci robić algorytm. Dlatego tak ważne jest, aby mieć system, który powie Ci, kiedy należy powtarzać słowa i frazy, których chcesz się nauczyć. W innym wypadku utoniesz w bałaganie i chaosie oraz będziesz bezsensownie marnował swój czas.

   Dzięki wprowadzeniu systemu powtórkowego, udało się całkowicie wyeliminować chaos i dezorganizację, oraz co ważniejsze mocno skróciło to czas mojej nauki. 

   Od tego momentu, byłem w stanie pogodzić ze sobą pracę i naukę, a dodatkowo miałem czas dla siebie i na swoje zainteresowania.

   Dzięki temu, mogłem normalnie funkcjonować, cieszyć się życiem i cały czas rozwijać.

   Po 6 miesiącach nauki z nowym systemem pojawiły się zamierzone efekty.

   Potrafiłem mówić po angielsku!

   Nie musiałem się już zastanawiać nad gramatyką i słówkami. Po prostu robiłem to automatycznie - tak jak po polsku.

   Potrafiłem rozmawiać w pracy na tematy specjalistyczne.

   W codziennym życiu o zwykłych sprawach, czy o moich zainteresowaniach.

   Dogadać się za granicą, na lotnisku, w hotelu, czy restauracji.

   Zamiast bać się i stresować, że ktoś zapyta mnie o coś po angielsku, czekałem tylko, aż będę mógł, pochwalić się tym, co potrafię.

   Moje życie zmieniło się wtedy o 180*!

   Mało tego…

   Dzięki mojej przemianie językowej odnalazłem swoją życiową misję i odniosłem sukces zawodowy!

   Zorientowałem się wtedy, że takich osób jak ja kiedyś, jest cała masa.

   Osób, które poświęcają ogromne ilości czasu na naukę, chcą się nauczyć mówić po angielsku, ale nie widzą większych efektów.

   Dlatego, postanowiłem spędzić resztę życia na pomaganiu właśnie takim osobom jak ja kiedyś.

   Dziś już od 7 lat jestem właścicielem szkoły językowej wyspecjalizowanej w nauce ,,Business English’’.

   Spędziłem ponad 8200 godzin na uczeniu indywidualnym.

   Przeprowadziłem wywiady z najbardziej znanymi poliglotami w Polsce.

   Pomogłem już 700 specjalistom, przedsiębiorcom i ekspertom nauczyć się płynnie mówić po angielsku.

   Co więcej, przez ostatnich kilka lat udało mi się mocno dopracować mój system nauki.

   Teraz pozwala on przyswajać 400 nowych słów na miesiąc, ucząc się zaledwie 30 minut dziennie.

   Co ważniejsze system daje pewność, że będziesz mógł później swobodnie korzystać z tych słów w trakcie rozmowy.

   A jeżeli zdecydujesz się, za jego pomocą nauczyć się 1000 najpopularniejszych słów po angielsku to jesteś w stanie, w zaledwie 75 dni, nauczyć się komunikować na poziomie 80% języka obcego.

   Żebyś nie musiał wierzyć mi na słowo, oto opinie kilku kursantów, którzy mieli okazję współpracować ze mną i uczyć się za pomocą moich metod:

    Angelika pisze…

   Małgorzata pisze…

   Andrzej pisze…

   Dlaczego ja w ogóle o tym wszystkim mówię?

   Jak już wspominałem, zauważyłem, że takich osób jak ja kiedyś jest cała masa. Osób, które spędzają masę czasu na nauce i nie widzą większych efektów swojej pracy. Co więcej, nie tylko zauważyłem, ale również pomagam tym osobom już od siedmiu lat,  wraz z moim zespołem lektorów.

   Niestety, nasz czas jest bardzo ograniczony i nie jesteśmy w stanie osobiście pomóc wszystkim. Dlatego stwierdziłem, że dobrym pomysłem będzie stworzenie kursu online, w którym wytłumaczę krok po kroku co trzeba robić, aby samemu móc przyswajać 400 nowych słów i fraz na miesiąc, ucząc się zaledwie 30 min dziennie. Co ważniejsze, w taki sposób aby móc z nich później swobodnie korzystać podczas rozmowy. 

   Co więcej, przygotowałem dla Ciebie również 1000 najpopularniejszych słów po angielsku wraz z przykładowymi zdaniami w różnych kontekstach. Tak, abyś nie musiał tracić czasu na szukanie słów i zwrotów, których nauka da ci najlepsze efekty, oraz tak, abyś mógł zaledwie po 75 dniach nauki, ucząc się tylko 30 min dziennie, zacząć komunikować się na poziomie 80% języka obcego. 

   Co najlepsze, z moim systemem nie będziesz musiał tracił czasu na tworzenie listy słówek, rozwiązywanie zadań z gramatyki, nudne wkuwanie na pamięć, oglądanie seriali, czy czytanie tekstów po angielsku. Będziesz robił tylko i wyłącznie 20% czynności, które przyniosą Ci 80% efektów.

   Oczywiście, możesz samemu odkryć jak się uczyć, aby osiągać takie efekty...

   Pytanie, czy masz na to czas? Ja już dopracowuję i optymalizuję mój system od dobrych 7 lat. 

   Przeanalizowałem  wszystkie książki, kursy i badania o efektywnej nauce języka angielskiego. 

   Spędziłem ponad 8200 godzin na uczeniu indywidualnym i przetestowałem wszystkie moje metody na ponad 700 kursantach. 

   Mam ogromne doświadczenie i poświęciłem na to masę czasu. Dokładnie wiem co działa, a co nie, i co przynosi nam najlepsze efekty. 

   Dlatego zamiast próbować robić to na własną rękę, możesz cały ten proces mocno przyspieszyć. 

   Co się stanie jeżeli skorzystasz z systemu ,,Active English’’?

   Pokażę Ci dokładnie krok po kroku, jak wdrożyć i wykorzystać mój system nauki:

   Na początek przedstawię Ci wyniki mojej wnikliwej analizy systemów i aplikacji do nauki słownictwa. Powiem Ci o ich wadach i  zaletach, oraz, który system powinieneś wybrać i dlaczego jest najlepszy. Dzięki temu, będziesz mógł maksymalnie skrócić czas nauki, a także wyeliminujesz z niej chaos i nie będziesz musiał się zastanawiać kiedy i jakie słowa powinieneś powtarzać. Nie będziesz musiał, ponieważ wszystko zrobi za ciebie inteligentny algorytm. Co więcej algorytm ,,Spaced repetition’’ bazuje na krzywej zapominania, dlatego będą to możliwie najbardziej optymalne i efektywne powtórki.
   Następnie pokaże Ci zbiory najważniejszego słownictwa, którego powinieneś się uczyć, aby jak najszybciej zacząć dogadywać się z innymi w trakcie rozmowy oraz co ważniejsze, jak szukać indywidualnie dopasowanego do Ciebie słownictwa, którego nauka sprawi że będziesz mógł swobodnie wypowiadać się na tematy, które często poruszasz i posiadasz wiedzę z ich zakresu. Wszystko po to, abyś nie marnował już więcej czasu na niepotrzebne rzeczy i uczył się tylko tych najważniejszych słów i fraz których faktycznie będziesz chciał później użyć w trakcie rozmowy.
   Po trzecie powiem Ci, w jaki sposób powinieneś tworzyć materiały do nauki, czyli jaką długość powinny mieć przykładowe zdania w kontekstach, jak wykorzystać efekt odniesienia do ja, do których słów powinieneś tworzyć przykładowe zdania, a do których nie powinieneś i jest to tylko stratą czasu. Wszystko po to, aby poświęcić jak najmniej czasu na tworzenie materiałów do nauki, oraz, aby już w trakcie ich tworzenia wytwarzać silne ślady pamięciowe i zapamiętywać je na bardzo długo.
   Na sam koniec dokładnie pokażę Ci, jak powinien wyglądać najważniejszy element całego systemu ,,Active English’’. A są nim Twoje powtórki. Powiem Ci, jakich zasad musisz przestrzegać, co konkretnie powinieneś robić, ile powtórek musisz wykonać, kiedy powinieneś tworzyć nowe zadania w kontekstach i w jakich warunkach powinieneś się uczyć. Wszystko po to, aby zapamiętać nowe słowa i frazy na stałe, oraz co ważniejsze po to, abyś potrafił ich później swobodnie używać podczas rozmowy.

   Dlaczego masz 100% pewności, że uczysz się w możliwie najbardziej wydajny i efektywny sposób?

   Cały system był testowany i optymalizowany przez ostatnie siedem lat na ponad siedmiuset kursantach. 

   Mało tego, wszystkie metody i założenia, na których opiera się mój system, są poparte wieloma badaniami naukowymi oraz są wykorzystywane przez poliglotów do nauki języków obcych. 

   Na koniec, żebyś nie miał już żadnych wątpliwości co do skuteczności mojego systemu, pokażę Ci jeszcze opinię Michała który skorzystał z systemu ,,Active English’’

   Opinia Michała

   Co dokładnie otrzymasz w tym kursie?

   Moduł 1 - Który system do nauki słów i fraz wybrać? Analiza systemów. (wartość 99zł)

   W tym module…Dowiesz się, który system przynosi najlepsze efekty, oraz najbardziej skróci Twój czas nauki. 

   System oparty o algorytm ,,spaced repetition’’, który powie Ci, kiedy powinieneś wykonać powtórkę danego słowa, aby była możliwie najefektywniejsze.
   Wynik analizy 7 najpopularniejszych systemów pozwoli Ci wybrać system, który będzie najlepiej dopasowany do Twoich preferencji i poziomu językowego.
   Wszystkie plusy i minusy każdego z systemów.
   7 zasad efektywnej nauki, na których powinien opierać się każdy system, abyś nie tracił czasu na nieskuteczną naukę.
   4 systemy, które według mnie, są najłatwiejsze w obsłudze i najbardziej skrócą Twój czas nauki.

   Moduł 2 - Jak dobierać słownictwo w nauce języków obcych, aby móc komunikować się jak najszybciej? (wartość 99zł)

   W tym module…Pokażę Ci jak znaleźć słownictwo, które będzie idealnie dopasowane do Ciebie, tak, abyś miał w głowie wszystkie słowa których będziesz chciał użyć w trakcie rozmowy.

   3 błędy, przez które tracisz czas na naukę słownictwa, którego prawdopodobnie nigdy nie użyjesz.
   ,,Lista częstotliwości’’ - pozwoli Ci odszukać słownictwo, które daje najlepsze efekty podczas komunikowania się, w stosunku do wysiłku włożonego w naukę.
   Ile i jakich słów trzeba się nauczyć aby móc swobodnie rozmawiać po angielsku?
   Jak znaleźć słowa i zwroty, które pozwolą Ci swobodnie wypowiadać się na tematy związane z Twoją pracą, rodziną, hobby czy zainteresowaniami.
   3 pytania, które pozwolą Ci ustalić jakiego konkretnie słownictwa powinieneś się uczyć.
   Kiedy możesz uczyć się idiomów i jest to wskazane, a kiedy nie powinieneś i będziesz tylko tracił swój czas.
   2 zasady doboru słownictwa, które pozwolą Ci komunikować się jak najszybciej.

   Moduł 3 - Jak tworzyć materiały do nauki, aby uczyć się skutecznie? (wartość 99zł)

   W tym module… Pokażę Ci jak tworzyć materiały do nauki, aby już w trakcie ich tworzenia wytwarzać bardzo silne ślady pamięciowe i uczyć się ich najszybciej oraz najłatwiej jak to możliwe.

   W jaki sposób prawidłowo tworzyć fiszki aby nauka z ich pomocą była naprawdę efektywna?
   Do których słów koniecznie należy budować zdania w kontekście aby uczyć się ich skutecznie?
   Jak korzystać z gotowych zestawów słownictwa aby nie tracić czasu na rzeczy, które nie dają Ci efektów?
   W jaki sposób tworzyć materiały do nauki w przypadku słów, które mają wiele znaczeń, aby nie mieć problemu z ich używaniem w trakcie rozmowy?
   Do których słów, nie należy budować zdań w kontekście aby nie tracić niepotrzebnie czasu?

   Moduł 4 - Jak skutecznie uczyć się słownictwa, by wykorzystywać je podczas rozmowy? (wartość 99 zł)

   W tym module… Pokażę Ci co konkretnie musisz robić w trakcie powtórek, aby zapamiętać wszystkie słowa i frazy na stałe oraz, co ważniejsze, swobodnie z nich korzystać w trakcie rozmowy.

   5 błędów, przez które tylko tracisz swój czas, zamiast faktycznie się uczyć.
   Co robić w trakcie nauki aby łatwiej zapamiętywać słowa czy frazy i nie mieć problemu z wypowiadaniem ich w trakcie konwersacji.
   Jak wykorzystać ,,efekty generacji’’, aby zapamiętać jakieś słowo czy frazę na bardzo długo lub na stałe.
   Jak wykorzystać ,,efekt odniesienia do ja’’, aby zapamiętywać wszystkie słowa i frazy dużo szybciej i łatwiej?
   ,,Sekret Poliglotów’’ - Najefektywniejsza ilość słów, którą powinny zawierać zdania i zwroty, aby zapamiętać je bez większych problemów.
   Jak wykorzystywać emocje podczas nauki, aby zapamiętywać słowa i zwroty bez wysiłku?
   W jakich warunkach i gdzie należy się uczyć aby móc zawsze i wszędzie korzystać ze wszystkich słów i zwrotów jakich zdołałeś się nauczyć? 
   ,,Metoda zmiany kontekstów’’ - Najszybszy sposób na zapamiętanie jakiegoś słowa lub frazy na stałe.

   Bonus #1 - 1000 najpopularniejszych słów po angielsku, wraz z przykładowymi zdaniami w kontekstach. (wartość 199 zł)

   Jako pierwszy bonus otrzymasz ode mnie listę 1000 najpopularniejszych słów po angielsku, wraz z przykładowymi zdaniami w kontekstach. Wszystko po to, abyś nie musiał tracić czasu na szukanie ich w internecie i weryfikację ich poprawności. Jedyne co musisz zrobić, to otworzyć plik z lista 1000 najpopularniejszych słów oraz skopiować wszystkie słowa do swojego systemu nauki słów i fraz. Co więcej, otrzymasz również przykładowe zdania w kontekstach, abyś miał pewność, że uczysz się bez błędów i na pewno dobrze zrozumiałeś, jak każde ze słów zachowuje się w różnych kontekstach. Co więcej jeżeli zdecydujesz się nauczyć tych słów za pomocą systemu ,,Active English’’ to będziesz potrafił używać w trakcie rozmowy i rozumiał aż 80% języka obcego. A najlepsze jest to że system ,,Active English’’ pozwoli Ci osiągnąć taki poziom zalewie po 75 dniach nauki, ucząc się tylko 30 min dziennie.

   Bonus #2 - Na czym się skupić, gdy jesteś na poziomie A1,A2 by jak najszybciej dojść do poziomu konwersacyjnego (B1). (wartość 199 zł)

   Jako drugi bonus, otrzymasz ode mnie kurs wideo, w którym wyjaśnię Ci, na czym powinieneś się skupić, gdy jesteś na poziomie A1,A2, tak, aby jak najszybciej dojść do poziomu konwersacyjnego (B1).

   6 najczęściej spotykanych sposobów nauki pasywnej, przez które rozwijasz się bardzo wolno i tylko tracisz swój czas.
   4 najskuteczniejsze sposoby nauki aktywnej, dzięki którym będziesz rozwijał się w najszybszym możliwym tempie.
   Na którym słownictwie należy się skupić, aby jak najszybciej dojść do poziomu konwersacyjnego?  
   Jaki jest najważniejszy element nauki, aby nauczyć się swobodnie komunikować w języku obcym bez zastanawiania się w trakcie rozmowy nad gramatyką i słówkami. 
   Co konkretnie bym robił, gdybym zaczął uczyć się angielskiego od ZERA, aby jak najszybciej zacząć mówić po angielsku.

   Bonus #3 - Zaproszenie na szkolenie Online na żywo -,,Jak nauczyć się MÓWIĆ po Angielsku na poziomie B2 (komunikatywnym) w 168 dni?’’  [tylko 200 miejsc] (wartość 99 zł)

   Jako trzeci bonus przygotowałem dla Ciebie zaproszenie na Webinar, który wkrótce poprowadzę dla Ciebie zupełnie ZA DARMO. W jego trakcie opowiem co trzeba konkretnie zrobić, aby zacząć MÓWIĆ po angielsku na poziomie B2 (komunikatywnym) po 168 dniach nauki, ucząc się zaledwie kilkadziesiąt minut dziennie. 

   ,,KROK 1 - Pomiar poziomu językowego’’ - musisz wiedzieć jak daleko jesteś od celu i czy robisz postępy. Dzięki temu nie będziesz się bać, że stoisz w miejscu i tylko tracisz swój czas.
   ,,KROK 2 - Wyznaczenie celu językowego’’ - jest to konieczne, aby uczyć się tylko tych słów, których faktycznie potrzebujesz i będziesz używać ich podczas rozmowy po angielsku.
   ,,KROK 3 - System do nauki słów i fraz’’ - tak, abyś nie tracił czasu na niepotrzebne powtórki i zapamiętał wszystko na odpowiednim poziomie.   
   ,,KROK 4 - Nauka gramatyki funkcjonalnej’’ - czyli tylko minimum czasów, które są konieczne do swobodnej komunikacji po angielsku.
   ,,KROK 5 - Trening aktywnego mówienia’’ - tak ,abyś bez zastanawiania się nad słówkami i gramatyką mógł swobodnie mówić po angielsku.
   Na końcu odpowiem na każde Twoje pytanie dotyczące tematu oraz otrzymasz ode mnie prezent ,,Formularz celów językowych’’ (o wartości 39zł), który pozwoli Ci wdrożyć i wykorzystać moją strategię w praktyce.

   W jakiej formie jest ten kurs?

   Kurs jest w formie nagrań wideo, umieszczonych na platformie online. Tak abyś mógł z nich korzystać kiedy tylko zechcesz. Dlatego masz do nich dostęp 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. 

   Po zaksięgowaniu Twojej płatności otrzymasz email z linkami do strony gdzie znajdują się wszystkie materiały. 

   Pomyśl tylko, nie tracisz czasu ani pieniędzy na dojazd, nic Ci nie przepada, wszystkie materiały masz w jednym miejscu, do których możesz zawsze wracać.

   Ile to wszystko jest warte?

   Szacuję, że każdy z modułów systemu ,,Active English’’ jest wart 99 zł, dlatego cały kurs jest wart 396 zł. 

   Bonus nr 1, czyli 1000 najpopularniejszych słów po angielsku wraz z przykładowymi zdaniami w kontekstach są warte 199 zł.

   Bonus nr 2, czyli kurs ,,Na czym warto się skupić, gdy jesteś na poziomie A1,A2, by dojść do poziomu konwersacyjnego’’ jest wart również 199 zł. 

   Bonus nr 3, czyli zaproszenie na webinar ,,Jak nauczyć się mówić po angielsku na poziomie B2 (komunikatywnym)'' jest warte 99 zł. 

   Dlatego szacuję wartość całego systemu ,,Active English’' wraz z bonusami na 893 zł.

   I uwierz mi, to nie jest przesadzona cena. A każdy kto miał okazję ze mną współpracować powie Ci, że faktycznie dostarczę Ci taką wartość. 

   Ile kosztuje ten kurs?

   Pozwól, że spytam. 

   Jak sam wyceniłbyś system do nauki słów i fraz, dzięki któremu, od razu po przerobieniu zaledwie 2 godzin materiałów, aż do końca życia, będziesz wiedział jak uczyć się w najbardziej możliwie wydajny sposób, w każdym języku obcym.

   Co ważniejsze,  w taki sposób aby móc z nich później swobodnie korzystać podczas rozmowy.

   Wiem, że nie da się przeliczyć takich korzyści na pieniądze, bo to prawie jak instrukcja obsługi Twojej pamięci, ale gdybyś miał uczciwie wyznaczyć cenę takiego systemu nauki, nie patrząc teraz na swoje zarobki, to ile to by było?

   Prawdopodobnie to czego się tu nauczysz, będziesz używał już zawsze do końca swojego życia. Kiedy tylko będziesz potrzebował nauczyć się swobodnie komunikować w jakimkolwiek języku obcym. Czy to w pracy, życiu codziennym, na wakacjach czy po prostu aby porozmawiać  o swoich hobby lub zainteresowaniach.

   Jestem pewien, że stosując system ,,Active English’’ zaledwie przez rok, da Ci on takie efekty, które sam wycenisz na co najmniej kilka tysięcy złotych.

   Dlatego mam nadzieję, że się ucieszysz, ponieważ system ,,Active English’’ już za chwilę może być Twój, wraz z wszystkimi bonusami za jednorazową inwestycję 97 zł....

   (Standardowa cena:  893 zł) Tylko teraz: 97 zł

   Dlaczego tak tanio?

   Daję Ci najlepszą możliwą wiedzę, za tyle ile wynosi jedna godzina zajęć z lektorem językowym, native speakerem lub korepetytorem (100 zł).

   Dlaczego proponuję takie warunki skoro mój system działa?

   Odpowiedź jest bardzo prosta: ponieważ wiem, jak bardzo ten kurs jest skuteczny. Dlatego wiem, że jeżeli kupisz ten produkt i przyniesie Ci on upragnione efekty, to polecisz mnie swoim znajomym. 

   Co spowoduje, że jeszcze więcej osób o mnie usłyszy i zainwestuje w mój kurs.

   Powiększy się, dzięki temu, moja baza zadowolonych klientów i otrzymam jeszcze więcej pozytywnych rekomendacji.

   A tym samym umocnię jeszcze bardziej swoją pozycję na rynku.

   Teraz już wiesz dlaczego tak tanio...

   Po prostu realizuję swoją strategię marketingową i cele biznesowe.

   Dlaczego niczym nie ryzykujesz inwestując w ten produkt? 

   Widzisz, jestem bardzo mocno przekonany o skuteczności mojego systemu, dlatego daję Ci 90 dni bezwarunkowej gwarancji satysfakcji na system ,,Active English’’. 

   Gdybyś z jakiegoś powodu chciał skorzystać z tej gwarancji - wystarczy że napiszesz do mnie jednego e-maila na ,,biuro@przelambariere.pl’’,  a bez żadnych pytań i żalu oddam Ci wszystkie zainwestowane pieniądze. 

   Wiem że będziesz zachwycony z efektów jakie osiągasz, dlatego liczę, że później wyślesz mi pozytywną opinię na ten sam adres email. 😉

   Żeby nie było później, że nie uprzedzałem...

   Wiem, że jako ludzie, niestety mamy to do siebie, że nasz GADZI mózg postrzega wartość rzeczy, które kupujemy na podstawie ceny jaką płacimy. 

   Dlatego możesz nie doceniać wartości systemu ,,Active English’’ z powodu tak niskiej ceny.... 

   Żeby później nie było pretensji - od razu uczciwie uprzedzam, że ta cena w każdej chwili może stać się normalna, już dużo większa. 

   Dlatego jeśli zależy Ci na skorzystaniu z systemu ,,Active English’’', za jedyne 97 zł, to proszę Cię nie zwlekaj, ponieważ gdy jutro odwiedzisz tę stronę cena może być już wyższa.

   Co się stanie jeżeli NIE skorzystasz z tego produktu?

   Za chwilę zadam Ci jedno pytanie, ale najpierw opowiem ci krótka historię. 

   Kilka lat temu przyszedł do mnie menedżer znanego banku. Chciał nauczyć się swobodnie komunikować po angielsku. 

   Na jednym ze spotkań zapytałem o powody nauki j. angielskiego (to ważny element, by sprawdzić czyjąś motywacje). 

   Klient powiedział, że potrzebuje angielskiego do pracy. Musi nauczyć się swobodnie mówić po angielsku, ponieważ przez brak tej umiejętności, traci tylko swoje pieniądze. 

   Zaciekawił mnie tym, więc postanowiłem dopytać o co chodzi. Powiedział wtedy, że stracił już ponad 90.000 zł! 

   Gdyby rok temu potrafił już swobodnie rozmawiać po angielsku, rozpocząłby inną, lepiej płatną pracę i w ciągu tego roku zarobiły by o 90.000 zł więcej. 

   Gdy usłyszałem tę kwotę byłem w szoku. 90.000 zł w ciągu roku to sporo pieniędzy. Można było już kupić za to niezły samochód albo przenieść swój standard życia o kilka poziomów wyżej. Miesięcznie tracił aż 7500 zł! 

   Tylko dlatego, że nie potrafił swobodnie komunikować się po angielsku... 

   To smutne, ale niestety prawdziwe. 

   A Ty? Powiedz co straciłeś przez brak swobodnej komunikacji po angielsku? 

   Ile mógłbyś dziś więcej zarabiać miesięcznie? 

   Jakie szansy zawodowe już przeszły Ci koło nosa? 

   Jaką miałbyś dzisiaj pracę, gdybyś mógł swobodnie mówić po angielsku? 

   Jakie ciekawe projekty byś realizował? 

   Powiedz, czy nie warto byłoby dziś zainwestować trochę czasu i pieniędzy, aby nauczyć się mówić swobodnie po angielsku, znaleźć lepszą pracę, zacząć zarabiać więcej i zmienić swoje życie? 

   Jeżeli uważasz, że tak, to musisz zainwestować w ten kurs i zmienić diametralnie swój sposób nauki oraz efekty jakie osiągasz.

   Wybór należy do Ciebie...

   Jeżeli chcesz nauczyć się płynnie mówić po angielsku, rozmawiać w pracy na tematy specjalistyczne, awansować i zwiększać swoje zarobki, podróżować po świecie i móc swobodnie dogadać się za granicą w hotelu, sklepie czy na lotnisku, albo po prostu móc w zwykłych codziennych sytuacjach porozmawiać o swoich sprawach, hobby czy zainteresowaniach to ta oferta jest najlepsza jaką mogłem Ci zaproponować.

   Podsumowując

   Otrzymujesz kurs o wartości 396 zł.
   Masz gwarantowany dostęp na 3 lata.
   Dostajesz 3-dodatkowe bonusy o wartości 497 zł.
   Nic nie ryzykujesz, bo dostajesz PEŁNĄ GWARANCJĘ SATYSFAKCJI NA 90-DNI.
   Całość jest warta 893 zł, a teraz możesz mieć to wszystko za ułamek standardowej ceny. 

   Podaj imię i adres e-mail aby przejść dalej

   Close
   Zadzwoń
   533 990 414