BLACK WEEKEND w PRZEŁAMBARIERE.PL
Promocyjna propozycja, aż -74%!

The timer has expired!

OFERTA SPECJALNA NA BLACK WEEKEND -74%

Pakiet kursów nauki języka angielskiego metodą "Active English" + BONUSY

Podejmij 75 dniowe wyzwanie - ,,Active English’’ i ucz się tylko 30 min dziennie, a będziesz używać podczas ROZMOWY i rozumieć aż 80% języka obcego!!!

Co dokładnie znajduje się w pakiecie
i czego się nauczysz?

Kurs ACTIVE ENGLISH - Jak skutecznie uczyć się słów i fraz.

Zrozumiesz, jak skutecznie uczyć się słów i fraz, aby zapamiętać je na zawsze i móc z nich swobodnie korzystać podczas rozmowy.
Poznasz 3 pojęcia, które musisz znać, by przyspieszyć proces nauki słów i fraz.
Wybierzesz 1 z 8 systemów do nauki słów oraz optymalizacji nauki. Taki, które najbardziej pasuje do Ciebie.
Otrzymasz tysiące przygotowanych słów, podzielonych tematycznie, byś nie musiał kupować co pół roku nowego kursu do kolejnego poziomu.
Dowiesz co masz konkretnie robić na początkowym etapie i dowiesz się co na tym etapie omijać, bo będzie stratą czasu.

Kurs Active Grammar

Dowiesz się, w jaki sposób należy uczyć się gramatyki, aby zautomatyzować w mowie potrzebne struktury gramatyczne.
Powiem Ci jak się nie uczyć gramatyki, czyli powiem popularnych błędach, które, że popełniasz.
Dowiesz się czego nie robić, także Pokażę Ci też co masz robić, na czym się skupić, by efektywynie uczyć się gramatyki, czyli 10 reguł skutecznej nauki gramatyki.
Dowiesz się jak w jaki sposób możesz automatyzować wszystkie struktury gramatyczne przy okazji nauki słownictwa.
Będziesz dokładnie wiedział co robić aby jednocześnie uczyć się słów i automatyzować struktury gramatyczne.
W tym kursie zrozumiesz, co robiłeś źle podczas nauki gramatyki, tak jak ja przez ostatnie 11 lat.

Kurs Active English Audio

Kurs ten to 31 lekcji do słuchania (ponad 3,5h materiału), które pozwolą tobie poznać niecałe 8 % materiału dzięki, któremu poradzisz sobie w ponad 65 % codziennych konwersacji.
Dowiesz się jak się witać, żegnać, dowiesz się jak sobie radzić w mieście podczas zwiedzania, poruszania się po mieście.
Poznasz również słowa i frazy, które pozwolą tobie rozmawiać o rodzinie, samopoczuciu, pracy, jedzeniu, ubraniach. No i będąc na wakacjach, w podróży będziesz mógł radzić sobie językowo, ponieważ również poznasz zwroty, które będą przydatne w podróży samolotem, pociągiem, autobusem, samochodem.
Poznasz najbardziej popularne zwroty związane z lotniskiem, dworcem, rozkładem jazdy, ale i restauracją.
Poznasz też frazy związane z lekarzem, czy apteką oraz pomocne frazy w hotelu podczas meldowania, czy wymeldowania.

BONUS #1 (wartość 97 zł)

1000 i 3000 najczęściej używanych słów w języku angielskim

1000 słów najczęściej używanych w języku angielskim.
Lista słów dzięki której zrozumiesz 81% treści z języka angielskiego
3000 słów najczęściej używanych w języku angielskim.
Lista słów dzięki której zrozumiesz 95% treści z języka angielskiego

BONUS #2 (wartość 67 zł)

Ebook "Jak przełamać barierę mówienia w języku obcym i nauczyć się płynnie mówić".

W książce zawarłem bardzo dużo pytań oraz ćwiczeń, które pomogą odblokować się, by mówić po angielsku. Treść tej książki to wiele lat pracy z moimi kursantami, którzy mieli blokady językowe. Czasami nauka mówienia i znajomość słów nie wystarczy do przełamania się. Są osoby, które czują wstyd przed mówieniem, albo brakuje komuś pewności siebie. W tej książce dowiesz się co zrobić, aby pokonać emocjonalne blokady.

BONUS #3 (wartość 97 zł)

Kurs "Jak się uczyć, gdy brak czasu. 20 sposobów, by zyskać 1h dziennie".

Poznasz 20 sposobów na to by zyskać 1h dziennie w ciągu dnia, aby móc poświęcić ją na naukę. Tak naprawdę wydaje Ci się, że czasu nie masz. W tym kursie udowodnię Ci, że ten czas masz i ten czas możesz znaleźć. Znajdziesz tutaj tez metody wykorzystywane przez poliglotów.

BONUS #4 (wartość 197 zł)

Kurs video - 12 czasowników, które odpowiada za 45% wszystkich rozmów Z FILMAMI

OFERTA SPECJALNA KOŃCZY SIĘ ZA:

The timer has expired!

O autorze

Arkadiusz Włodarczyk

Właściciel szkoły językowej, aktywny lektor języka angielskiego oraz certyfikowany coach, który połączył coaching z nauką języka angielskiego.

Po kilku latach intensywnej nauki indywidualnej ułożył model pracy z kursantem o nazwie T.E.L.L. M.E.(TM), którym posługują się wszyscy lektorzy PrzełamBarierę.

Każda litera tego modelu oznacza krok/etap, który będzie blokował w dojściu do płynności językowej. Wiedzę o tym jak uczyć efektywnie przekazuje lektorom. W wyniku pracy z kursantami, własnych przemyśleń oraz rozmów ze specjalistami w zakresie psychoedukacji, napisał książkę "Jak przełamać barierę mówienia w języku obcym i nauczyć się płynnie mówić ?".

Co mówią o mnie osoby, z którymi współpracowałem?

Pamiętaj, że chroni Cię 30 dni 100% gwarancji
- nic nie ryzykujesz!

Jestem przekonany o tym, że mój kurs spełni Twoje oczekiwania i co najważniejsze - dowiozę Ci wyniki.

Dlatego mogę zaoferować Ci aż 30 dni gwarancji satysfakcji. Więc nic nie ryzykujesz. Potraktuj to jak jazdę próbną.

Jeśli z jakichś przyczyn stwierdzisz, że to nie jest dla Ciebie -
otrzymasz zwrot pieniędzy bez żadnych pytań.

Uważam, że to uczciwa propozycja, prawda?

OFERTA SPECJALNA KOŃCZY SIĘ ZA:

The timer has expired!

Zobacz jeszcze więcej opinii: 

Gorąco polecam kurs Active English jeśli chcesz nauczyć się mówić i nie bać się o to, że zabraknie słów. Kurs jest przejrzysty i merytorycznie bardzo bogaty w realnie działające metody nauki. Działa, nie tylko na język angielski. Również przy nauce innych języków.

Świetny kurs, który warto przerobić. Można w swoim tempie. Uczysz się również jak się uczyć, by do maksimum wykorzystać swoje możliwości, czas oraz wysiłek. Uczysz się tak, by słowa trafiły do pamięci długotrwałej, by podczas rozmowy nie zabrakło nam słowa. Polecam.

Sandra Madej


Porady zawarte w tym kursie są skuteczne. Wiem to, ponieważ sam stosuję je od wielu lat z bardzo dobrymi efektami. To uniwersalna wiedza, którą warto zdobyć na początku nauki, aby później zaoszczędzić dużo czasu. Lekcje są bardzo szczegółowe i poprowadzą cię krok po kroku do celu. Na pewno poleciłbym zapoznanie się z wiedzą przedstawioną w kursie każdemu, kto zaczyna swoją przygodę z językami obcymi lub nie osiąga jeszcze wymarzonych efektów.

Michał Nowicki

trener językowy, tłumacz, autor książki „Jak uczyć się języków i nie zwariować”, poliglota

Język angielski zawsze mnie interesował. Próbowałam różnych sposobów, na to, aby tego języka jak najszybciej się nauczyć, ale nie zawsze te sposoby dawały rezultaty. Zmieniło się to w momencie, gdy trafiłam na kurs Active English. Kurs online jest efektywny. Na każdej lekcji jest podejmowane inne zagadnienie, wszystko jest przedstawiane krok po kroku.

Wiedza jest przekazywana w przystępny i przyjemny sposób, a co najważniejsze- kurs jest efektywny. Po skończeniu wszystkich lekcji, bez problemu zaczęłam dogadywać się z osobami z innych krajów i przełamałam barierę językową. Serdecznie polecam!

Paulina Noga


Chciałabym napisać wam szczerą opinie na temat kursu „Active English” Arkadiusza Włodarczyka. Kurs zawiera narzędzia do optymalizacji oraz powtórki wraz z wymową. Moim zdaniem największą zaletą kursu jest to, ze mogę się go uczyć gdzie tylko chce , bo mam kurs w swoim telefonie. Nauka jest bardzo prosta i intuicyjna. Uczę się tych słów które są dla mnie ważne. Kurs jest bardzo dobrze i „przejrzyście” ułożony . Wartość kursu zdecydowanie przewyższa cenę.

Narzędzia do powtórek przypominają mi czego mam się uczyć oraz kiedy mam to zrobić . W tych czasach mamy mnóstwo informacji do nauki, natomiast nauka trochę z youtube’a, trochę z tiktoka nie jest tak sukcesywna jak ta z jednego źródła które jest tak dobrze ułożone - ten kurs. Opanowanie gramatyki zawsze było dla mnie problemem, a ten kurs sprawił ze moja gramatyka naprawdę weszła na wyższy poziom i nie sprawia mi już trudności.

Kinga Kryń


Jeśli chodzi o język angielski, to mogę powiedzieć, że więcej komplikacji sprawia mi jego nieznajomość. Od pewnego czasu dość aktywnie działam w social-mediach, głównie na Instagramie. Mnóstwo różnych aplikacji, które są przydatne do tworzenia treści i obsługi mediów społecznościowych jest wyłącznie anglojęzyczna, w związku z tym, bez znajomości języka angielskiego, jest mi naprawdę trudno.

Dlatego postanowiłam nauczyć się języka angielskiego, aktywnie nauczyć się. Nie satysfakcjonuje mnie kolejne wkuwanie słówek, których pewnie nigdy nie wykorzystam, przyswajanie gramatyki, która jednak nigdy nie sprawiła, że byłam w stanie porozumiewać się swobodnie.

Jednak jeżeli chodzi o język angielski – serdecznie polecam Wam kurs „Active English”, który polega na tym, że uczymy się około 1000 słów, które są najpotrzebniejsze w opanowaniu podstaw języka. W ten sposób, opanowujemy niemal 80 % znajomości języka przy minimalnym zaangażowaniu (30 minut dziennie), bo tak naprawdę wszystko opiera się na słowach, w zasadzie słowach kluczowych, dlatego właśnie warto spróbować i warto zainwestować w ten kurs, bo tak naprawdę jest skuteczny.

Ewa Kowalczyk-Lecibil


Część, jestem Daria. Naukę z kursem Active English zaczęłam stosunkowo niedawno. Chyba jak większość z Was mam styczność z językiem angielskim. Uczyłam się go w szkole, na studiach i posługuje się nim w pracy. Jednak strach przed mówieniem, a raczej przed popełnieniem błędu podczas rozmowy był tak silny, że unikałam konwersacji... I tak trafiłam na kurs Pana Arka.

Już widzę pierwsze efekty! Jestem zachwycona metodą, jak i formą nauki. Lekcje są w formie kilku minutowych filmików, co jest bardzo wygodne. Kurs podzielony jest na moduły, dzięki czemu możemy usystematyzować naszą wiedzę. Uczymy się tylko fraz i zwrotów, które przydadzą nam się podczas konwersacji. Bez zbędnej wiedzy, która do niczego nam się nie przyda. Zapytasz: "Czy kurs jest dla mnie?" Oczywiście! Polecam ten kurs każdemu, kto chce w krótkim czasie, w sposób efektywny, nauczyć się mówić w języku angielskim. Kupując kurs otrzymujemy gotowe narzędzie. To Twój czas! Już dziś zainwestuje w siebie!

Daria Konrad


Jeszcze więcej opinii moich kursantów:

Pamiętaj, że chroni Cię 30 dni 100% gwarancji
- nic nie ryzykujesz!

Jestem przekonany o tym, że mój kurs spełni Twoje oczekiwania i co najważniejsze - dowiozę Ci wyniki.

Dlatego mogę zaoferować Ci aż 30 dni gwarancji satysfakcji. Więc nic nie ryzykujesz. Potraktuj to jak jazdę próbną.

Jeśli z jakichś przyczyn stwierdzisz, że to nie jest dla Ciebie -
otrzymasz zwrot pieniędzy bez żadnych pytań.

Uważam, że to uczciwa propozycja, prawda?

WOW! A ile to wszystko kosztuje?

Wartość całego tego pakietu to co najmniej 749 zł.

OFERTA SPECJALNA NA BLACK WEEKEND -74%

749 zł

197 zł

OFERTA SPECJALNA KOŃCZY SIĘ ZA:

The timer has expired!

Zadzwoń
533 990 414